2024-03-02

Szymon Karaś: Nagroda? Każdy z uczestników na coś zasłużył

Ekspert w programie „Farma” podsumowuje trzecią edycję reality show. Oglądaj wideo! W specjalnej rozmowie z POLSAT.PL komentuje wydarzenia, które przez osiem tygodni emocjonowały fanów produkcji. Co rolnik i spec od zwierząt zapamięta najbardziej? Jak Szymon Karaś zachęca do udziału w kolejnym sezonie? Kto jego zdaniem powinien się zgłosić?

Widzowie zadecydowali
Szymon Karaś dba o to, aby prace na farmie przebiegały bez zarzutu. Podczas wszystkich edycji szczegółowo przygląda się rozwojowi osób biorących udział w wyzwaniu. Jak komentuje fakt, że tytuł Super Farmerki trafił do Angeliki Kałużnej? - Moim zdaniem każdy z uczestników na coś zasłużył. Wiadomo, widzowie wybrali Angie, no i gratulacje! - mówi.

„Zwierzęta są najważniejsze”
Te słowa były nieustannie na ustach Szymona Karasia, który regularnie doglądał obrządków. - Myślę, że po drugiej edycji, w której to hasło było tak bardzo podkreślane i cały czas o tym przypominaliśmy, praktycznie przy każdym moim wejściu było to mówione, to po takim czymś, w trzecim sezonie nie trzeba już było o tym przypominać - zaznacza w wywiadzie dla POLSAT.PL. - Uczestnicy to wiedzieli i sami między sobą powtarzali, że zwierzęta są najważniejsze - dodaje.

Kto następny w kolejce po tytuł Super Farmera?
Ekspert od spraw rolnictwa w trakcie finału przekonywał, że warto wziąć udział w castingu. - Myślę, że samą zachętą jest to, że wiele osób komentuje program z pozycji kanapy. No to jeśli chcą spróbować swoich sił, tego jak oni by się tam czuli, jak oni by się zachowali, w tym zamknięciu, na takim survivalu, no to po prostu zapraszam - kusi nowych śmiałków.

  

Dziękujemy za wspólne oglądanie 3. edycji programu Farma w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat