2024-02-20

Annie Ostrowska: Na „Farmie” miałam utrudnione zadanie

Uczestniczka trzeciej edycji w rozmowie z Natalią Adamczewską o nagłym pożegnaniu z reality show. Annie Ostrowska zakończyła rywalizację o tytuł Super Farmera i 100 tysięcy złotych po niezapowiedzianym egzaminie sprawdzającym wiedzę na temat gospodarstwa i zwierząt. Czy spodziewała się, że Szymon Karaś nakaże jej opuścić program? „Farma” od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Polsacie.

Pożegnanie z programem
Annie Ostrowska odpadła z „Farmy” ze względu na najgorszy wynik podczas egzaminu z wiedzy o gospodarstwie. - Nie zaglądałam do księgi Farmy, skoro ludzie mi wszystko pokazali mi w praktyce - tłumaczyła się uczestniczka. Odniosła się również do zarzutów, że miała zbyt dużo czasu na zajmowanie się makijażem i ubiorem. - Każdy, kto tam był, wie, że najważniejsze były zwierzęta - mówi. - Nie było czegoś takiego, że ktoś się stroi, „pindrzy”, a inni zapiep... - dodała.

Wspomnienie początków
Wejście wokalistki i aktorki do reality show nie należało do najłatwiejszych. Annie Ostrowska trafiła już do grupy, która miała swoje przyzwyczajenia. - Ci ludzie byli ze sobą tak na maksa zżyci, niemalże to była familia... Ja na wstępie miałam mega utrudnione zadanie, żeby złapać tę więź - przyznała. Mimo wszystko jest z siebie zadowolona. - Razem się kłócili, kochali, mieli swoje sojusze i spiski. Uważam, że i tak fajnie się odnalazłam. Ciepło mnie przyjęli, polubili - podkreśliła.

Najważniejsze, żeby być sobą
Pomimo swoich umiejętności aktorskich, uczestniczka nie skorzystała z tego, żeby na „Farmie” udawać kogoś, kim nie jest. - Wchodząc absolutnie nie miałam żadnego scenariusza na siebie, strategii, planu - zdradziła. - Zależało mi na tym, żeby nawiązać relacje z ludźmi, przeżyć coś fajnego, oderwać się od tej cywilizacji - kontynuowała. Przez brak jedzenia i inne zawiłości w gospodarstwie, Annie Ostrowska wydawała się spokojną osobą. - Głód wpłynął na to, że nie miałam takiej energii - oceniła.

Prezent od córki
- Tęsknota dodawała mi siły. Moja córka zrobiła mi piękny prezent, kopertę z wróżbami - przypomniała Annie Ostrowska. W środku znajdowały się karteczki z hasłami. Jedna z nich idealnie pasowała do rywalizacji w pojedynku z Amandą: Nie poddawaj się. Po odpadnięciu uczestniczka cieszyła się na spotkanie z najbliższą jej osobą. - W końcu uściskam moją córeczkę, przestanę się dusić i tak dalej. Nie płakałam, że odpadam, tylko ze względu na styl - tłumaczyła.

„Farma” jest kobietą
Na pytanie komu kibicuje w dalszej rywalizacji o tytuł Super Farmera, Annie Ostrowska odpowiedziała bez wahania: - Kobietom! „Farma” jest kobietą, tak mówiliśmy czasami. Dalsze plany gwiazdy na przyszłość? Nie tylko kariera aktorska, ale i muzyczna. Artystka zapowiedziała nowe utwory, trasę koncertową, a także teledysk nagrany z jednym z uczestników reality show.

Jak Annie Ostrowska reagowała na wejścia Szymona Karasia? Jaką radę dałaby następnym uczestnikom show? Zobacz wideo!

Live chat z Annie Ostrowską - oglądaj:

Farma od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat