2023-12-06

„Święta marzeń” 2023: Piosenka Polsatu z nowym teledyskiem

Bożonarodzeniowy przebój w jazzowej aranżacji. Piosenka „Święta marzeń” na dobre wpisała się w świąteczny czas na antenie Polsatu. W nowej wersji, która klimatem nawiązuje do swingu, dwa główne głosy to Joanna Liszowska i Krzysztof Ibisz, ale w nagraniu wzięła udział czołówka gwiazd związanych ze stacją. Zobacz wideo i... włącz emocje!

„Bądźmy razem, blisko tak”
Święta Bożego Narodzenia to czas, który powinien być radosny. Gwiazdy Polsatu po raz kolejny postanowiły umilić widzom okres przygotowań i zachęcić do spędzenia wyjątkowych chwil nie tylko z rodziną, ale również i z Polsatem. Bo oferta stacji na święta to gwarancja pozytywnych emocji, w tym - wymieniony w tekście utworu - „Kevin z nami, jak co rok”.

Plejada gwiazd
W nagraniu piosenki i klipu wzięły udział gwiazdy Polsatu. W wideo obok Joanny Liszowskiej i Krzysztofa Ibisza wystąpili Paulina Sykut-Jeżyna, Elżbieta Romanowska, Wiesław Nowobilski, Maciej Dowbor, Maciej Rock, Marcelina Zawadzka, Ilona Krawczyńska, Karolina Gilon, Jerzy Mielewski, Łukasz „Juras” Jurkowski, Aneta Zając, Michał Koterski, Ewa Wachowicz, Małgorzata Socha, Krzysztof Wieszczek, Dorota Gawryluk, Karolina Szostak, Katarzyna Zdanowicz, Piotr Witwicki, Ewelina Ruckgaber, Piotr Mróz i Paweł Orleański.

Twórcy piosenki i wideo
Za pomysł i reżyserię nowego klipu do piosenki „Święta marzeń” odpowiada Bartek Prokopowicz. Muzykę do utworu skomponował Rafał Kulczycki, a jej słowa napisała Daria Druzgała. Wykonawcami piosenki są: Rafał Kulczycki - instrumenty klawiszowe, Gniewomir Tomczyk - perkusja, Mateusz Woźniak - kontrabas, Jerzy Małek - flugelhorn, Dominika Czajkowska-Ptak - gitara.

„Święta marzeń 2023” - zobacz teledysk:

  

Życzymy Wesołych Świąt!

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat