2023-11-20

„Bez litości 3. Ostatni rozdział” od 21 listopada w Polsat Box Go

Wszystkie części popularnej trylogii z Danzelem Washingtonem w roli głównej dostępne w serwisie. Premiera filmu „Bez litości 3. Ostatni rozdział” we wtorek 21 listopada. Historia byłego zabójcy pracującego kiedyś na zlecenie rządu, dla którego uczciwość i bliscy znaczą więcej niż on sam, podbiła serca widzów, zarabiając tylko w kinach blisko 600 milionów dolarów.

O czym jest finałowa część trylogii?
Robert McCall, były agent CIA i doskonała maszyna do zabijania, przebywając na południu Włoch, odkrywa, że jego nowi przyjaciele są pod kontrolą lokalnych bossów mafijnych. W tej sytuacji może zrobić tylko jedno. Stając w obronie przyjaciół, jednoosobowo wypowiada wojnę mafii.

Trzy części w Polsat Box Go
Popularność serii z Danzelem Washingtonem zaczęła się w 2014 roku wraz z pojawieniem się pierwszej części, w której Robert McCall stanął do walki z rosyjską mafią. Film w reżyserii Antoine’a Fuquy tak bardzo spodobał się widzom, że cztery lata później do kin trafiła jego kontynuacja, „Bez litości 2”. W tej części bohater na własną rękę poszukiwał morderców swojej przyjaciółki, byłej agentki CIA. Pierwsze dwie części filmu „Bez litości” są dostępne w serwisie Polsat Box Go w pakiecie Premium. Ostatnią część można oglądać w ramach jednorazowego wypożyczenia. Cała trylogia to świetny pomysł na spędzenie chłodnych, jesiennych wieczorów!

Filmy, seriale, rozrywka i sport oraz ponad 130 kanałów TV
Polsat Box Go zapewnia dostęp do kinowych hitów, seriali premium na wyłączność, tysięcy filmów, polskich i zagranicznych seriali, największych wydarzeń sportowych na żywo, programów rozrywkowych, informacyjnych oraz bajek, a także ponad 130 kanałów TV. Oferuje 3 główne pakiety: Start, Premium i Sport.
Pakiet Polsat Box Go Premium można wybrać także w opcji z usługą Disney+ z produkcjami Disneya, Pixara, Marvela, National Geographic, ze świata Gwiezdnych Wojen i pod marką Star. Wszystkie treści można oglądać w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, w wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV i Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu.