2023-11-12

Magdalena Wójcik: Relacje sióstr? Kochają się, ale...

Aktorka serialu „Teściowie” o wyjątkowym duecie z Joanną Kurowską. Obie tworzą siostrzaną parę, która intryguje fanów produkcji. Magdalena Wójcik w rozmowie z POLSAT.PL, pochyla się nad ich relacjami. Tłumaczy również, dlaczego tak bardzo ceni scenarzystę i reżysera Krzysztofa Jaroszyńskiego, że propozycję współpracy przyjęła w ciemno, bez zastanowienia. Zobacz wideo!

Nazwisko, które przyciąga
Magdalena Wójcik postawiła wszystko na jedną kartę, gdy zgodziła się na występ w serialu „Teściowie”. - Zelektryzowało mnie nazwisko autora Krzysztofa Jaroszyńskiego. Jestem jego absolutną fanką od bardzo dawna i wszystkie seriale, które wyszły spod jego pióra, uwielbiam i oglądałam je zawsze. Bardzo się ucieszyłam, jak pomyślał o mnie. Wyszłam z założenia, że nieważne co to będzie, jaka rola, ale i tak zagram, wystąpię z przyjemnością - tłumaczy gwiazda w rozmowie z POLSAT.PL.

Dwa bieguny
Aktorka chętnie opowiedziała o roli Brygidy. - Gram siostrę mojej ukochanej koleżanki, wspaniałej Joasi Kurowskiej. Te ich relacje są dosyć specyficzne. Myślę, że się kochają, ale mają trochę inne podejście do życia - podkreśliła, jednocześnie dochowując tajemnicy i zachęcając do oglądania serialu.

  

Dziękujemy za wspólne oglądanie pierwszego sezonu serialu Teściowie w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat