2023-11-07

Filmowy listopad pełen hitów i premier na antenie Polsatu

Kino akcji, nowe polskie produkcje oraz porywające propozycje dla najmłodszych. Od takich klasyków, jak „Miasto aniołów” czy „Życzenie śmierci”, przez popularne animacje, jak choćby „Minionki rozrabiają” czy „Gru, Dru i Minionki”, aż po polskie przeboje z ostatnich lat: „To musi być miłość”, „Najmro”, „Psy 3. W imię zasad”. Te i wiele innych filmowych hitów w listopadzie 2023 roku na antenie Telewizji Polsat. Nie przegap!

Jurassic World - poniedziałek 20 listopada, godz. 20:05 i sobota 25 listopada, godz. 22:00
Akcja filmu rozgrywa się 22 lata po wydarzeniach z pierwszego filmu z tej przełomowej serii. Pomimo przerażających nieszczęść, które przytrafiły się pierwotnemu parkowi, na jego miejscu stanął jeszcze większy park, który oferuje gościom możliwość podziwiania żywych dinozaurów. Najnowszą atrakcją Jurassic World jest Indominus Rex, genetycznie zmodyfikowany potwór o niespotykanym poziomie inteligencji i okrucieństwa. Kiedy Indominus Rex próbuje uciec, każdy człowiek i dinozaur w parku staje się jego potencjalną ofiarą…

Krucjata Bourne’a - wtorek 21 listopada, godz. 20:00
Minęły dwa lata, odkąd Jason Bourne (Matt Damon) porzucił swoje życie zabójcy CIA i podróżuje po świecie, ukrywając się przed agencją razem z Marie Kreutz (Franka Potente). Teraz mieszkają w Goa, w Indiach. Mimo amnezji tytułowy bohater układa sobie powoli normalne życie z ukochaną kobietą u boku. Ale Bourne’a prześladują sny tak realistyczne, jakby to były niepokojące wspomnienia z czasów, gdy zabijał na zlecenie agencji. I nie jest pewien, ile z nich wydarzyło się naprawdę, a ile jest wytworem jego wyobraźni. W końcu krwawa przeszłość znowu daje o sobie znać! Tymczasem w Berlinie agent CIA, pracujący dla dyrektor Pameli Landy (Joan Allen) płaci trzy miliony dolarów nieznanemu rosyjskiemu źródłu za akta Neskiego - tajne dokumenty, dotyczące kradzieży 20 milionów dolarów siedem lat wcześniej. Transakcję pod osłoną nocy brutalnie przerywa Kirill (Karl Urban), agent Federalnej Służby Bezpieczeństwa Rosji. Agenta CIA i informatora zabija, pliki i pieniądze kradnie, a na dodatek podkłada na miejsce odciski palców… Bourne’a.

Psy 3. W imię zasad - piątek 24 listopada, godz. 20:05
Po dwudziestu pięciu latach odsiadki Franciszek Maurer (Bogusław Linda) wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiadujemy się, gdy los ponownie łączy Franza i Waldka Morawca (Cezary Pazura), Radosława Wolfa (Artur Żmijewski) oraz kapitana Tadeusza Stopczyka (Edward Linde-Lubaszenko).

Jack Reacher: Jednym strzałem - wtorek 28 listopada, godz. 20:05
W Pittsburghu od strzałów tajemniczego snajpera ginie pięć przypadkowych osób. Jedynym podejrzanym jest były strzelec wyborowy  James Barr (Joseph Sikora). Mężczyzna szybko trafia do aresztu pod zarzutem wielokrotnego morderstwa. Twierdzi, że jest niewinny. Zgadza się, by broniła go ambitna prawniczka, Helen Rodin (Rosamund Pike). Ale mimo długich przesłuchań, weteran nie ujawnia niczego. Prosi natomiast o sprowadzenie Jacka Reachera (Tom Cruise). Jeśli bowiem ktokolwiek może go oczyścić z zarzutów, to jest to właśnie ten były wojskowy detektyw. Jednak Jack, znając szokującą historię Barra, wierzy, że złapano właściwego człowieka. Kiedy pojawia się, by go pogrążyć, okazuje się, że oskarżony jest w śpiączce po brutalnym pobiciu w celi. Reacher podejmuje śledztwo na własną rękę i samodzielnie odkrywa ślad intrygi, w którą jest zamieszany rosyjski bandyta, znany jako Zec (Werner Herzog). Na domiar złego ktoś usilnie próbuje odsunąć Reachera od tej sprawy. To błąd, duży błąd, bo Jack Reacher nigdy nie odpuszcza!

Życzenie śmierci - wtorek 28 listopada, godz. 22:55
Współczesne Chicago. Skutki rosnącej przestępczości w mieście dr Paul Kersey (Bruce Willis) widuje jedynie wtedy, gdy ofiary trafiają na ostry dyżur w jego szpitalu. Wszystko się zmienia, gdy jego żona Lucy (Elisabeth Shue) i córka Jordan (Camila Morrone) zostają brutalnie zaatakowane w ich podmiejskim domu przez trzech zamaskowanych osobników. On miał ten wieczór spędzić z rodziną na swojej urodzinowej kolacji, ale został pilnie wezwany do pracy. Rany postrzałowe Lucy okazują się zbyt poważne, aby przeżyła. Jordan była molestowana przez napastników i została postrzelona w głowę, zapada w śpiączkę. Starszy brat Paula, Frank (Vincent D’Onofrio) okazuje mu nieustanne wsparcie. Śledztwo w sprawie morderstwa Lucy podejmuje para doświadczonych detektywów - Kevin Raines (Dean Norris) i Leonore Jackson (Kimberly Elise). Mijają tygodnie, miesiące. Przeciążona policja nie jest w stanie podołać skali zbrodni, więc Paul najpierw przypadkowo, a potem już z rozmysłem szuka sprawiedliwości na własną rękę, ścigając winnych. Wkrótce przez miasto przetacza się fala zabójstw. Pozornie przypadkowi przestępcy giną z ręki tajemniczego białego osobnika. Wszyscy zadają sobie pytanie, czy niosący śmierć mściciel jest aniołem stróżem, czy też ponurym żniwiarzem. Ale Paul gra obie role: tego, który ratuje życie, i tego, który je odbiera!

Życzymy dobrej zabawy przy filmach z Polsatem.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat