2023-11-06

„48h. Zaginieni”: Oglądaj trzeci sezon. Nowość w Polsat 2

Od poniedziałku 6 listopada premierowe odcinki emocjonującego serialu, w którym szybkość działania ma ogromne znaczenie. Kiedy ktoś ginie bez śladu, policjanci ruszają do akcji. Zobacz, jak pracują, gdy liczy się czas, a szanse na odnalezienie poszukiwanej osoby nieubłaganie maleją po dwóch dobach. „48h. Zaginieni” od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsat 2.

Myśl przewodnia 
Co dzieje się, gdy bliska osoba ginie bez śladu? Wypadek? Ucieczka? A może zabójstwo? Te wątpliwości wyjaśnia Policyjne Centrum Poszukiwania Zaginionych. To grupa operacyjna złożona z najlepszych policjantów, psychologów i specjalistów kryminalistyki, którzy przeprowadzają szybkie dochodzenie: analizują chwile tuż przed zaginięciem, relacje świadków i potencjalne konflikty. Wydział zrobi wszystko, aby rodzina poznała prawdę o losie swoich bliskich, przywraca nadzieję oraz wykorzystuje wszelkie środki, żeby wyjaśnić zagadkę czyjegoś zniknięcia. Każdy odcinek serialu to zamknięta historia 48-godzinnego śledztwa. Komisarze mierzą się z presją czasu i ze wszystkich sił starają odnaleźć poszukiwanych. W tych historiach nie ma nic cenniejszego niż ludzkie życie.  

Obsada serialu
W trzecim sezonie grają m.in. Tadeusz Chudecki, Piotr Pręgowski, Małgorzata Piasecka, Joanna Kupińska, Andrzej Hausner, Paweł Iwanicki, Bartosz Waga, Izabela Perez, Karina Seweryn, Marcin Urbanke oraz Arkadiusz Detmer. W „48h. Zaginieni” można śledzić nie tylko dramatyczne i pasjonujące poszukiwania grupy śledczych, ale także ich losy prywatne.

Produkcja i powtórki
Za reżyserię serii odpowiadają Szymon Jakubowski, Adam Molak, Łukasz Łukasik i Rafał Głombiowski. Producentem realizującym jest Maja Włodek, a kierownikiem produkcji Agnieszka Saramowicz. Za produkcję odpowiada Constantin Entertainment Polska. Powtórki serialu można zobaczyć od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 na kanale Nowa TV lub na platformie Polsat Box Go.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat