2023-11-01

Krzysztof Ibisz: Walczę z przesadnym uporządkowaniem

Prezenter znany z wielu programów Polsatu mówi, jak łączy obowiązki i przyjemności. Oprócz pracy ma również swoje pasje pozazawodowe i jest tatą bardzo aktywnie obecnym w życiu małego Borysa. Tajemnicę tego, jak znajduje czas na te wszystkie rzeczy, zdradza w rozmowie z POLSAT.PL. Jak więc radzi sobie z masą obowiązków, nie zapominając o życiu prywatnym?

Człowiek wielu talentów
Jest prowadzącym „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” i „The Real Housewives. Żony Warszawy”, uczestniczył w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, pełni też rolę gospodarza program „Łowcy skarbów” w Czwórce i własnego talk-show „Demakijaż” w Polsat Café. A to tylko część ról, z jakich znają go widzowie Polsatu. Prywatnie jest zapalonym sportowcem i tatą urodzonego w 2022 roku Borysa. Jak znajduje na to wszystko czas? - Jestem mistrzem organizacji. Mam dobrze zaplanowany kalendarz - mówi prosto.

Zawsze przygotowany
Wśród gwiazd i kolegów po fachu Krzysztof Ibisz słynie z doskonałego przygotowania do pracy. Do wywiadów wraz z ekipą przygotowuje się nawet kilka tygodni, korzystając z wielu źródeł informacji. Czy nie brakuje mu na to czasu? - Często projekty, które mam dużo później, a wiem, że nie będę miał wtedy czasu, przygotowuję znacznie, znacznie wcześniej. Czekają w odpowiednich przegródkach do wyciągnięcia na odpowiedni moment - zdradza swoje metody.

Uroczy perfekcjonista
Dziennikarz zwraca jednak uwagę na to, że stara się, aby praca nie dominowała w jego życiu. - Wydaje mi się, że kluczem jest dobra organizacja, chociaż czasami sądzę, że jestem zbyt uporządkowany, nawet pedantyczny - wyznaje w rozmowie z POLSAT.PL. - Walczę z tym, ale nie mam na tym polu większych sukcesów - śmieje się prezenter.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat