2023-09-07

Mecze eliminacji EURO 2024 w kanałach sportowych Polsatu

W dniach 7-9 września oraz 10-12 września dwie serie meczów eliminacyjnych mistrzostw Europy w piłce nożnej. Uwaga polskich kibiców koncentruje się na występach Biało-Czerwonych, którzy 7 września grają z Wyspami Owczymi, a trzy dni później z Albanią. To jednak zaledwie dwa z ponad 30 spotkań, które w ciągu sześciu dni na żywo transmitują kanały sportowe Polsatu. W niedzielę 10 września po wakacyjnej przerwie wraca także Magazyn Cafe Futbol, który doczekał się zupełnie nowej oprawy graficznej.

Bez reklam i w doskonałej jakości
Mecze eliminacji UEFA EURO 2024 oglądać można w kanałach Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News oraz w nadających bez reklam i w jakości Super HD stacjach Polsat Sport Premium. I to właśnie Polsat Sport Premium 1 pokazuje obydwa starcia Biało-Czerwonych. Meczom towarzyszy rozbudowany program studyjny z udziałem topowych ekspertów piłkarskich. Każdy dzień meczowy podsumuje Magazyn Skrótów, w którym kibice mogą obejrzeć gole ze wszystkich spotkań.

Półmetek eliminacji UEFA EURO 2024
Po rozegraniu trzech spotkań eliminacyjnych reprezentacja Polski zajmuje w grupie E czwarte miejsce. Porażki z Czechami i Mołdawią oraz zwycięstwo z Albanią to wynik, który na półmetku eliminacji zdecydowanie rozczarowuje. Biało-Czerwoni wciąż mają szansę wywalczenia awansu, ale miejsca na błędy już nie ma. Pierwsza okazja do wywalczenia bezcennych punktów to mecz z Wyspami Owczymi. Przedmeczowe studio Polsat Sport Premium 1 od godz. 18:00. Paulina Chylewska w rozmowie z Jerzym Engelem, Piotrem Urbanem, Markiem Jóźwiakiem i Piotrem Czachowskim. W skyboxie na PGE Narodowym Przemysław Iwańczyk, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto i Maciej Żurawski. W roli komentatorów meczu rozpoczynającego się o godz. 20:35 Bożydar Iwanow oraz Maciej Stolarczyk, a reporterami Szymon Rojek i Marcin Feddek.

W nowej oprawie
Łącznikiem między czwartkowym meczem z Wyspami Owczymi oraz niedzielną potyczką z Albanią jest kultowy Magazyn Cafe Futbol. Powracający po wakacyjnej przerwie program doczekał się zupełnie nowej oprawy graficznej, którą widzowie po raz pierwszy mogą zobaczyć w niedzielę o godz. 11:00 w Polsat Sport. Magazyn prowadzi Przemysław Iwańczyk, a jego gośćmi Tomasz Łapiński, Cezary Kowalski, Tomasz Hajto i Roman Kołtoń. Dwaj ostatni także w studiu do meczu Albania-Polska, którego początek o godz. 19:00 w Polsat Sport Premium 1. Pozostałymi gośćmi Pauliny Chylewskiej Jerzy Engel i Maciej Stolarczyk. W roli komentatorów Bożydar Iwanow i Andrzej Niedzielan, a reporterami Szymon Rojek i Cezary Kowalski.

Ponad 30 meczów eliminacyjnych w sześć dni
W dniach od 7 do 12 września, czyli na przestrzeni dwóch serii meczów eliminacyjnych, w kanałach sportowych Polsatu na żywo ponad 30 spotkań. W akcji między innymi reprezentacje Francji, Anglii, Włoch, Belgii czy Hiszpanii. Podsumowaniem każdego dna meczowego Magazyn Skrótów o godz. 23:30 w Polsat Sport Premium 1.

Kanały sportowe Polsatu oglądać można także w streamingu internetowym na platformie Polsat Box Go. Szczegółowy plan transmisji dostępny na Polsatsport.pl.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat