2023-08-26

Queen of Poland 2023: Dla kogo tytuł najpiękniejszej? Zobacz!

Finalistki konkursu organizowanego przez Maxima Models na pokładzie jednego z największych wycieczkowców świata w walce o koronę. Dwanaście najpiękniejszych dziewczyn wyruszyło w niezapomniany rejs statkiem po Morzu Śródziemnym. Spędziły siedem dni wypełnionych niesamowitymi atrakcjami. Odwiedziły Genuę, Marsylię, Barcelonę, Neapol, Sardynię i Rzym. Intensywnie też ćwiczyły układy choreograficzne, przygotowując się do gali finałowej. Która z nich najbardziej zasłużyła na koronę Queen of Poland 2023?

Trudna droga do finału
Poszukiwania najpiękniejszej Polki rozpoczęły się w Warszawie. Spośród tysiąca dziewczyn z całego kraju wybrano zaledwie kilkadziesiąt i zaproszono je do udziału w półfinale. W regulaminie określono, że kandydatki do tytułu Queen of Poland powinny mieć od 16 do 28 lat. Ważny był też wzrost - nie mniej niż 170 centymetrów.

Najlepsze z najlepszych
Kandydatki do korony w trakcie przygotowań i prób czujnym okiem obserwowali jurorzy, m.in. znane projektantki mody Diana Walkiewicz i Barbara Ziendalska. Ostatecznie szczęście uśmiechnęło się do dwunastu dziewczyn, które kontynuowały decydującą rywalizację o koronę.

Przygoda życia
Finalistki najpierw udały się do Genui. Zanim wsiadły na pokład luksusowego wycieczkowca, pobyt w Italii rozpoczęły od udziału w profesjonalnej sesji. Były też pierwsze próby ćwiczeń układów choreograficznych. W Marsylii dziewczyny miały czas na zwiedzanie, ale i imprezę, w Barcelonie na podziwianie słynnej Sagrada Familia.

Pora rozstrzygnięć!
Nadszedł dzień zero, czyli czas gali finałowej, do którego dziewczyny zostały przygotowane przez sztab fachowców. Paznokcie, make-up, fryzury, opalanie natryskowe i cztery efektowne kreacje. Wszystko było ważne, ale najważniejsze wyniki. Czas poznać werdykt!

Wyniki Queen of Poland 2023:
Queen of Poland 2023: Karolina Gorylova
Queen of Attraction Paris: Hania Balcerzak
Queen of Atlas Tours: Weronika Kolasińska
Queen of Costa Cruises: Karolina Skowerska
Queen of DeVu: Yana Grinevich
Queen of Gracja: Patrycja Mastaj

Szansa na wielką karierę
Queen of Poland to polska edycja międzynarodowego konkursu Queen of the World, organizowana przez Maxima Models, organizatora wielu renomowanych konkursów, takich jak np. Foto Models Poland. Poprzednie edycje konkursu otworzyły przed finalistkami drzwi do świata modelingu i fotomodelingu. Dla wielu dziewczyn wzięcie udziału w tak prestiżowym wydarzeniu było trampoliną do wielkiej kariery.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat