2023-08-18

Gwiazdy zapraszają na Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji

Alvaro Soler, bryska, Margaret i inni w specjalnych nagraniach z okazji koncertu gwiazd na finał wakacji. Zobacz, dlaczego zdaniem artystów będzie to wyjątkowe wydarzenie muzyczne. Koncert Przebój Lata Radia Zet i Polsatu 26 sierpnia, Świętokrzyska Gala Kabaretowa 27 sierpnia. Transmisja w oba dni od godz. 20:00 w Polsacie.

Scena pełen gwiazd
Już 26 i 27 sierpnia kielecki amfiteatr Kadzielnia wypełni się po brzegi fanami wakacyjnej muzyki i dobrego humoru. Tradycyjnie, pierwszego dnia podczas Magicznego Zakończenia Wakacji wstąpią artyści polscy i zagraniczni: Loreen, Alvaro Soler, Blanka, Alessandra, Agnieszka Chylińska, czy Dawid Kwiatkowski i inni. Drugi dzień, 27 sierpnia to z kolei huczne święto kabaretu: wyjątkowa Świętokrzyska Gala Kabaretowa.

  

Wakacyjny hit
W trakcie koncertu przeprowadzany będzie konkurs na Przebój Lata Radia Zet i Telewizji Polsat. Która piosenka znajdzie największe uznanie wśród widzów i publiczności? Przekonamy się już niebawem! W ramach tego koncertu wystąpi Margaret, która serdecznie zaprasza na widownię i przed ekrany.

  

Gorące rytmy
Na tak długo wyczekiwany koncert postanowiły zaprosić wszystkich same gwiazdy między innymi Alvaro Soler. - Znów będę w Kielcach, w Polsce, z czego bardzo się cieszę. Będę grał na koncercie Przebój Lata. Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć się tam z wami - mówi artysta.

  

Nietypowy gość specjalny
Wiktor Dyduła na filmie zapowiadającym koncert wystąpił z pomidorem, którego obiecał zabrać ze sobą do Kielc. – Chcielibyśmy was bardzo serdecznie zaprosić na koncert Przebój Lata Radia Zet i Polsatu. Będzie dużo muzyki, dużo tańca, będę też ja! - zachęca.

  

Zaproszenie do zabawy
Podczas konkursu zagra też Michał Szczygieł ze swoim zespołem. - Zapraszam was na Magiczne Zakończenie Wakacji. Nie może was zabraknąć. Będzie wspaniała zabawa, sporo muzy, tylko przyjść i dobrze się bawić - podsumowuje wokalista.

  

Koncert Przebój Lata Radia Zet i Polsatu w sobotę 26 sierpnia, a Świętokrzyska Gala Kabaretowa w Kadzielni w Kielcach 27 sierpnia. Transmisja w oba dni od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat