2023-07-28

Undercover Festival: Najlepsze tribute bandy w Polsacie

Wyjątkowy koncert z wielkimi przebojami światowych gwiazd! Naśladowcy takich artystów jak Bruno Mars, Ed Sheeran, Amy Winehouse, AC/DC, Elton John, Cher, Coldplay czy Harry Styles na jednej scenie. Zobacz fenomen, który podbił już Stany Zjednoczone i Wielką Brytanię. Undercover Festival 2023 na żywo w piątek 25 sierpnia od godz. 20:00 w Polsacie.

Telewizyjna premiera
Doskonała muzyka na żywo, świetnie przygotowany show i niepowtarzalny line up. To pierwszy telewizyjny koncert w Polsce, prezentujący fenomen tribute bandów, które odwzorowują wizerunki i twórczość największych muzycznych gwiazd z całego świata. W roli prowadzących wydarzenie Maciej Rock i Maciej Dowbor, prezenterzy opartego o podobną formułę programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Światowy fenomen
W Polsce zjawisko tribute bandów nie jest jeszcze popularne, jednak na świecie spotyka się z ogromnym zainteresowaniem i to od wielu lat. Początki nurtu miały miejsce w latach 50., kiedy to pierwsi naśladowcy Elvisa Presleya stanęli na amerykańskich scenach. Dekadę po nich pojawili się liczni naśladowcy The Beatles i od tamtej pory tribute bandy rosną w siłę. Kolebką trendu są Stany Zjednoczone, a w Europie najwięcej takich wydarzeń organizowanych jest w Wielkiej Brytanii. Z czasem pojedyncze koncerty zaczęły przeradzać się w festiwale. Takie eventy często odbywają się także w Niemczech, Francji, Hiszpanii czy Skandynawii.

Muzyka gwiazd
Undercover Festival to niepowtarzalna okazja usłyszenia podczas jednego koncertu najpopularniejszych artystów, których nigdy nie będzie szansy zobaczyć na jednej scenie. Wszystko za sprawą muzyków namaszczonych przez oryginalnych wykonawców, którzy perfekcyjnie odtwarzają zarówno nieśmiertelne przeboje, jak i wygląd oraz zachowanie wykonawców z różnych dekad.

Ukochane hity
- Lubimy te piosenki, które dobrze znamy, a Undercover Festival idealnie spełnia ten warunek, dzięki czemu możemy zaproponować naszym widzom rozrywkę, którą bardzo lubią. Jednocześnie promujemy światowe trendy, takie jak zjawisko tribute bandów. Zapraszamy przed telewizory całe rodziny, bo zestaw artystów, którzy wystąpią w koncercie jest gwarancją dobrej zabawy dla każdego - mówi Katarzyna Wajda, zastępca dyrektora programowego Telewizji POLSAT.

Giganci muzyki dla wszystkich
Undercover Festival to rozrywka dla wszystkich. - Robimy wydarzenie dla ludzi, którzy kiedyś chodzili na koncerty legendarnych zespołów i przenosimy muzykę w czasie. Dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji jej odkryć prezentujemy coś nowego. Być może sprawimy, że zakochają się w tej formule! - opowiada Łukasz Droździel, pomysłodawca i organizator festiwalu.

Koncerty w Warszawie 25-26.08.2023
Aby poznać ten fenomen z bliska warto zobaczyć Undercover Festival, odbywający się na terenie Legia Park przy ul. Łazienkowskiej 3 w Warszawie. Podczas wydarzenia także dodatkowe atrakcje dla uczestników, m.in. food trucki i strefa dla dzieci.

Transmisja w Polsacie
Na antenie stacji na żywo pierwszy z dwóch koncertów w ramach Undercover Festival w Warszawie. W piątek 25 sierpnia od godz. 20:00 na scenie tacy artyści jak: Coldplace, Tania Alboni as Amy Winehouse, Harry Styled, AC/DC UK, Young Elton, Jeff Dingle as Bruno Mars, Ed Sheeran Tribute Show, Tania Alboni as Cher, U2 UK.

Szczegóły festiwalu
Pełna lista artystów oraz bilety na wydarzenie są dostępne na stronie www.undercoverfestival.pl oraz w bileteriach eBilet, Biletomat i Eventim. W sprzedaży dostępne są zarówno dwudniowe karnety, jak i bilety na pojedyncze dni festiwalu.

Undercover Festival na żywo w piątek 25 sierpnia od godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat