2023-06-26

Maciej Zakliczyński? Cudowna osoba, pasjonat i wizjoner!

Gwiazdy opowiadają o nowym nauczycielu tańca w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Maciej Zakliczyński dołącza do ekipy trenerów w 19. sezonie muzycznego show, by przeprowadzić uczestników przez wszystkie metamorfozy. Jak współpracę z choreografem wspominają tancerze programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”?

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatboxgo.pl.

Dobre podejście do ucznia
Sylwia Madeńska przyznaje, że nadaje z choreografem na tych samych falach. - Uwielbiam jego energię, pomysły oraz podejście do pracy! Jego wizje zawsze były oryginale. Ma też super umiejętności do przekazywania wiedzy gwiazdom, czyli tak naprawdę całkowitym amatorom w tańcu - komentuje tancerka, która sama miała okazję wystąpić kilka razy na scenie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. - Może wnieść dużo świeżości, nowych pomysłów oraz odrobinę pozytywnego szaleństwa, które świetnie będzie się oglądało na ekranie! - ocenia dołączenie Macieja Zakliczyńskiego do ekipy 19. sezonu muzycznego show Polsatu.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sylwia Madeńska (@sylwia_madenska_official)

Inspirująca postać
Podobnego zdania jest Michał Danilczuk, finalista 13. edycji „Dancing with the Stars”. - Maciej to wizjoner, specjalista, pasjonat. Wybity choreograf i artysta. Ma niesamowitą wrażliwość muzyczną. Potrafi w łatwy i widowiskowy sposób przedstawić ruch, historię, emocje - mówi tancerz, który walczył o Kryształową Kulę w duecie z Jackiem Jelonkiem. - Bardzo cenię jego kunszt artystyczny i fachowość. Praca z nim to przyjemność, a spokój i przygotowanie do projektów zawsze wzbudzało we mnie zachwyt - dodaje. - Współpracowaliśmy głównie w „Tańcu z Gwiazdami” w polskiej edycji, natomiast posiłkowałem się jego wiedzą, będąc również w tej irlandzkiej - zdradza.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jacek Jelonek (@iamjackjelonek)

Chodzić własnymi ścieżkami
Hanna Żudziewicz, która od lat występuje w „Tańcu z Gwiazdami” przyznaje, że Maciej Zakliczyński jest dla niej bardzo ważną osobą. - Jedna z najbardziej kreatywnych postaci, jakie kiedykolwiek poznałam. Często wychodzi poza schemat i tym wygrywa - opowiada tancerka i kolejne pozytywne cechy choreografa: - Bardzo profesjonalny, z dużym poczuciem humoru. Doskonale wie, jak zarządzać grupą - mówi. - Myślę, że to idealny wybór i bardzo mu kibicuję. Prywatnie jest człowiekiem, na którego zawsze można liczyć - podkreśla.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hanna Zudziewicz (@hannazudziewicz)

Nowe odcinki „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jesienią w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat