2023-06-02

Superbohaterowie dla najmłodszych na Dzień Dziecka

Akcja 1 czerwca to uśmiech na twarzach dzieci przebywających w szpitalach. Po raz kolejny pracownicy biura reklamy Polsat Media, przebrani za bajkowe postaci i superbohaterów, z okazji Dnia Dziecka rozdali prezenty w placówkach związanych z Fundacją Polsat.

Bajkowy świat
Wśród kolorowych postaci rozdających nie tylko prezenty, ale także uśmiech i dobrą energię, znalazły się Teletubisie, Mario Bros, Elsa, Królewna Śnieżka i wiele innych. Superbohaterowie dobrze znani najmłodszym starali się, aby w tym wyjątkowym dniu, jakim jest Dzień Dziecka, na chwile zapomnieć, że przebywają w szpitalach.

Moc niespodzianek
Podczas licznych spotkań było wiele wzruszeń i pozytywnej energii. Wszyscy uczestnicy wzięli udział w występach artystycznych przygotowanych specjalnie na ten dzień przez dzieciaki ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Otwocku. Podczas tego dnia do kolorowej grupy dołączyła Karolina Gilon, znana z Telewizji POLSAT, która chętnie robiła zdjęcia z zainteresowanymi.

Ważne miejsca
W trakcie wycieczki grupa superbohaterów odwiedziła Powiatowe Centrum Zdrowia w Otwocku, gdzie spotkała się z dziećmi z Ukrainy, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Konopnickiej, Centrum Zdrowia Dziecka oraz Szpital Dziecięcy im. Prof. Dr med. J. Bogdanowicz.

Partnerzy
Dziękujemy za wsparcie naszej akcji firmom: LEGO, MATTEL FISHER PRICE, HASBRO, EPEE, TM TOYS, SMYK, TREFL, MGA Entertainment Poland Sp. Z o. o., WHISBEAR, Inglot, Chicco, Sante, SIMBA, Megastroje, Balagan.pl

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat