2023-05-13

„Sługa Narodu” - odcinek 22: Flirt pod okiem byłej żony

Romantyczna kolacja, czułe słówka, wino i klucze do mieszkania kolegi. Czy w tym planie coś może się nie udać? Oczywiście! Wystarczy, że na randce nieoczekiwanie pojawia się była żona! Alicja nie tylko robi Ignacemu wyrzuty, ale też ostrzega go przed Leną. Naprawdę wie, że Bielecka ma coś do ukrycia, czy to tylko sceny zazdrości?

Oglądaj Sługa Narodu online na polsatboxgo.pl.

Szalona noc we dwoje
Ignacy poszedł za radą Michała i na randce z Leną zadbał nie tylko o romantyczną kolację, ale także o... klucze do wolnego mieszkania kolegi. Choć prezydent jest nieco onieśmielony i niepewny planów o wspólnej nocy, pani specjalistka z Departamentu Rozwoju jest wyraźnie zachwycona i zachęcona do skrócenia dystansu. - Mogłabym słuchać pana do rana. Nie wiem, jak teraz wrócić do domu - kokietuje.

Fatalny wypadek!
Zanim dochodzi do upojnej nocy głowy państwa z uroczą urzędniczką, chwile namiętności przerywa telefon ze szpitala. Staś miał wypadek! Chłopak był pod opieką dziadka. Wspólna zabawa skończyła się... garnkiem zaciśniętym na głowie. Na szczęście lekarz uspokaja Koniecznego, a pozornie niebezpieczna sytuacja doprowadza do konfrontacji Ignacego z Lucjanem. Wszystko kończy się dobrze. Topór wojenny w prezydenckiej rodzinie zakopany!

To koniec ich znajomości?!
Po kłótni w pracy, a następnie zaskakującej kolacji z brytyjską delegacją, między Michałem i Olgą atmosfera zdecydowanie się poprawiła. Do obydwojga zaczęło chyba docierać, że coś do siebie czują, a minister zauważył, jak atrakcyjna jest jego asystentka. Kiedy jednak dzwoni wieczorem z byle pretekstem, przeżywa szok. - Ojciec dostał pracę w Japonii. Wyjeżdżają. Chcą, żebym pojechała z nimi - oznajmia dziewczyna. Czy Michał zdoła ją zatrzymać?!

„Sługa Narodu” - zobacz odcinek 22:

Sługa Narodu w sobotę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT, a także o dowolnej porze w Polsat Box Go.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat