2023-05-12

„Nasz nowy dom”: Strefa kibica. Specjalny pokój dla Łukasza

Projektując nowe wnętrza w 287. odcinku programu architektka Martyna Kupczyk zadbała o każdy detal. Pan Łukasz w wyniku tragicznego incydentu stał się osobą niepełnosprawną, ale jego miłość do żużla pozostaje niezmienna. Z tego względu jego pokój stał się prawdziwą „strefą kibica”. Oto jak teraz mieszka sympatyk Zdunek Wybrzeża Gdańsk! „Nasz nowy dom” w czwartek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Nasz nowy dom online na polsatgo.pl.

Nowy etap w życiu
Bohaterowie 287. odcinka to pani Mariola i jej syn Łukasz z Gdańska. W wyniku niedotlenienia mózgu mężczyzna stał się osobą niepełnosprawną i wymagającą ciągłej opieki. Życie jego mamy zmieniło się całkowicie, a funkcjonowanie w niedostosowanych wnętrzach i bez możliwości opuszczenia mieszkania było koszmarem. Za sprawą ekipy programu „Nasz nowy dom” wszystko się zmieniło!

Rodzinna pasja
Istotnym elementem w tym odcinku była pasja do żużla, którą Łukasza i jego brata bliźniaka w dzieciństwie zaraziła pani Mariola. Mama z synem dzięki programowi złożyli wizytę na stadionie Zdunek Wybrzeża Gdańsk i mogli poznać pracowników klubu, którzy mieli najlepsze kibicowskie prezenty: karnet na cały sezon i szalik.

Strefa kibica
Sportowe zainteresowania w swoim projekcie uwzględniła Martyna Kupczyk. Na ścianach pojawiły się klubowe barwy, a dodatkowo przyozdobiły je oprawione koszulki z autografami, zdjęcie drużyny, a także motocyklowa opona i kołpak. Do tego w pokoju pojawiły się takie akcesoria jak kapelusz, kubek i smycz oraz... dywan z wzorami przypominającymi stadionowe tory, którymi jeżdżą zawodnicy.

„Nasz nowy dom” - sezon 20, zobacz odcinek 287:

Nasz nowy dom w czwartek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat