2023-05-05

Zostań gwiazdą programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Szczegóły castingu do dziewiętnastej edycji muzycznego show. Sprawdź, jak się dostać! Masz talent wokalny, aktorski lub taneczny i nie boisz się wyzwań? Chcesz występować na scenie razem z gwiazdami, trenować z najlepszymi, przeobrażać się w legendarnych artystów i szlifować swoje umiejętności pod okiem światowej klasy specjalistów? Zgłoś się już teraz!

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatboxgo.pl.

Bezcenne doświadczenie
Zapewniamy treningi wokalne i taneczne z najlepszymi nauczycielami w kraju. Wiele godzin spędzonych z Agnieszką Hekiert i Krisem Adamskim gwarantuje niezapomnianą przygodę życia. Spektakularne metamorfozy, współpraca z profesjonalnymi makijażystami, stylistami i całym ogromnym sztabem niezastąpionej ekipy show - tego nie znajdziesz nigdzie indziej!

Wyśniony debiut
Pierwszym na świecie uczestnikiem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, który skorzystał z tej szansy, był Daniel Jaroszek, występujący w osiemnastej edycji programu. Co mówi o przygodzie? - To było trudne zadanie, wymagało ogromu pracy i poświęceń, ale bez wątpienia, było warto. Poznałem wspaniałych ludzi, zdobyłem cenne doświadczenia, wiedzę oraz zrozumiałem, że nie można rezygnować z marzeń - komentuje.

Jeśli jesteś na to gotowy, czekamy na twoje zgłoszenie w terminie od 5 maja 2023 roku do 15 czerwca 2023 roku.

Zobacz regulamin

Program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oparty jest na hiszpańskim formacie „Your Face Sounds Familiar”. Na antenie Polsatu święci triumfy od marca 2014 roku i wciąż bije rekordy oglądalności. W trakcie osiemnastu edycji show wystąpiły aż 143 gwiazdy nie tylko polskiej sceny muzycznej. Do 17 edycji programu byli zapraszani wyłącznie znani artyści. To druga edycja, w której czeka miejsce na utalentowanego widza.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat