2023-05-04

Natalia Janoszek: Rollercoaster emocji i lekcja wytrwałości

Uczestniczka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” opowiada o postaciach, w które się wcielała. Jak wyglądały przygotowania między innymi do takich ról jak Nicole Scherzinger z The Pussycat Dolls, czy Dawid Kwiatkowski? Które z nich okazały się strzałem w dziesiątkę, a które Natalia Janoszek uznaje za wymagające poprawek? Nowe odcinki programu w piątek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatboxgo.pl.

Na start odważna kreacja
Natalia Janoszek zadebiutowała w 18. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jako liderka The Pussycat Dolls. - Nie wiedzieliśmy, na co się piszemy. Myślę, że było tak dużo emocji dookoła, że ten występ pamiętamy szczątkowo - wspomina gwiazda, która wcieliła się w Nicole Scherzinger, aby zaśpiewać utwór „Buttons”.

Bożyszcze nastolatek
W drugim odcinku uczestniczka przeobraziła się w polskiego wokalistę i ulubieńca młodej publiczności, Dawida Kwiatkowskiego. - Jest fajnym artystą, dobrze śpiewającym, przystojnym facetem. Nie jest charakterystyczny, nie ma się za czym schować. Nie da się Dawida podrobić - mówi Natalia Janoszek. To było jej pierwsze przeobrażenie w płeć przeciwną. - Starałam się go ograć aktorsko, bo wiedziałam, że wokalnie nie wiem, co musiałabym zrobić, żeby odnaleźć tę barwę, jeszcze będąc kobietą - dodaje.

Piosenka o złamanym sercu
Jakie jeszcze metamorfozy zapamięta Natalia Janoszek? To Natalie Imbruglia i utwór „Torn” z piątego odcinka. - Mogłam wyrzucić swoje emocje, bo każdy z nas jest trochę rozdarty w środku i musi podejmować trudne decyzje w życiu, żeby pójść przed siebie - tłumaczy. W inscenizacji pomógł występujący na scenie reżyser show Bolesław Pawica.

Lekcje wyniesione z programu
Natalia Janoszek jest wdzięczna za udział w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i traktuje tę przygodę jako cenne doświadczenie. - Na pewno nauczyłam się wytrwałości. To, co wydawało mi się niemożliwe, staje się możliwe - mówi. Jakie jeszcze ma przemyślenia związane z show? - Czasem to, co nam się wydaje dobre dla nas, wcale takie nie jest - ocenia aktorka. Za przykład podaje między innymi występ jako Jennifer Lopez. - Trzeba mieć otwartą głowę i być przygotowanym na różne scenariusze - podsumowuje gwiazda Bollywood.

  

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat