2023-04-28

Daria Marx jako raper Nelly z przebojem na lato. Wideo!

Uczestniczka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” nie tylko świetnie śpiewa, ale i nawija rymy. Daria Marx wylosowała postać znanej amerykańskiej gwiazdy, która w 2002 roku wylansowała przebój „Hot in Here”. Jak poradziła sobie z zadaniem przeobrażenia się w mężczyznę? Czy hip-hop to gatunek i kierunek, w którym powinna podążać? Ósmy odcinek muzycznego show w piątek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatboxgo.pl.

Hit lata
Daria Marx mierzyła się już z metamorfozami w takie gwiazdy jak Sam Smith, Kasia Klich czy Miley Cyrus. Do ósmego odcinka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wylosowała rapera Nelly'ego. Znana z wielkiej przebojowości i muzycznego talentu dziewczyna, tym razem pełna była obaw. Czy uda jej się zarapować singiel „Hot in Here” zgodnie z oczekiwaniami?

Jurorka pod wrażeniem
Co mówią sędziowie o tej metamorfozie? Małgorzata Walewska była pod wrażeniem wcielenia w zagraniczną gwiazdę. - Wstanę, bo wbiło mnie trochę w fotel. Daleko od Sary Brightman z ostatniego odcinka - przypomina. - Po prostu weszłaś w postać idealnie. Nie wiem, jak blisko był głos oryginału, ale miałaś głos, może nie męski, ale chłopięcy. W ogóle ani na chwilę nie straciłaś kontroli nad tą barwą. To, że czysto intonacyjnie to może tu akurat nie jest jakimś wyczynem, natomiast rytmicznie wyjątkowo. I miałaś w ciele cały czas puls w środku. Weszłaś w rytm i rytm wszedł z wzajemnością. Jestem zachwycona tym występem - ocenia śpiewaczka operowa.

  

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - sezon 18, zobacz odcinek 8:

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat