2023-04-25

„Matka”: Komentarze widzów po finałowym odcinku 1. sezonu

Co wielbiciele serialu myślą o zakończeniu ósmego odcinka? Winowajca śmierci syna Agnieszki Nolińskiej zginął, ale nie jest jasne, kto właściwie jest odpowiedzialny za jego śmierć. Nie wiadomo także, czy mrok otaczający sprawę w końcu opuści dziennikarkę, bo z powodu śledztwa nie może ona wyjechać i zostawić tej historii za sobą. Jak na taki finał zareagowali w sieci widzowie?

Oglądaj Matka online na polsatboxgo.pl.

Przebojowy pierwszy sezon
Serial „Matka” najpierw podbił serca użytkowników Polsat Box Go, którzy podobnie jak krytycy dali mu świetne recenzje, a później równie duże emocje wywołał u widzów Polsatu. „Polubiłam od pierwszego odcinka”, „Pierwszy nie wciągnął, ale potem się rozkręciło i kolejny super serial” - napisali fani produkcji, żałując, że ósmy odcinek zamyka pierwszy sezon.

Dramatyczne sceny
W ostatnim epizodzie Agnieszka Nolińska starła się ze swoim szwagrem i dzięki pomocy Jacka obezwładniła go. Jednak czy to ona pozbawiła Szymona życia? A może był to uciekinier z więzienia, Marczak, który pojawił się dyskretnie na pogrzebie? Jak to komentują fani serialu? „Super serial, ogromne emocje”, „Jeden z lepszych seriali sensacyjnych”, „Gratulacje, dawno nie oglądałam tak dobrego serialu” - można przeczytać w komentarzach w mediach społecznościowych.

„Matka”: Czy będzie sezon 2?
W sieci powtarzają się pytania o powtórki serialu oraz o jego kontynuację: „Mam nadzieję, że będzie drugi sezon. Czekam na niego i mam nadzieję, że mnie nie zawiedziecie”. Dla tych, którzy szukają powtórek dobra wiadomość, bo wszystkie odcinki serialu „Matka” można oglądać w Polsat Box Go. Natomiast ci, którzy czują niedosyt, muszą poczekać na oficjalne informacje o realizacji drugiego sezonu.

„Matka” - zobacz odcinek 8:

Dziękujemy za wspólne oglądanie serialu Matka w Telewizji POLSAT!

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat