2023-03-18

„Kabaret na żywo. Nowy skŁad”: Z wizytą w muzeum figur

Na scenie trzeciego odcinka między innymi popularny aktor Michał Czernecki, a w programie ogromna dawka śmiechu, żarty łamiące wszelkie tabu oraz skecze na autostradzie polskiego absurdu. Na deser wizyta w muzeum, w którym woskowe figury wcale nie są tak sztywne, jak mogłoby się wydawać... „Kabaret na żywo. Nowy skŁad” w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oglądaj Kabaret na żywo. Nowy skŁad online na polsatgo.pl.

Służba zdrowia zawsze w formie
W trzecim odcinku cyklu Kabaret Czesuaf w oparach polskiego absurdu w skeczu „Bramka”, Kabaret Zdolni i Skromni z tekstem „Synek”. Na Oschłym Dyżurze Kabaretu Paranienormalni „Zdrada”, która może mieć fatalne skutki dla pacjenta. Kabaret Chyba zabiera widzów na „niezawodny” polski SOR. Czy coś może tam pójść nie tak?

Spotkanie na szczycie
Sceny z życia małżeńskiego w skeczu „Razem, osobno” autorstwa Roberta Górskiego to szansa, by dowiedzieć się, jak nadążać za sobą nawet wtedy... gdy się nie nadąża. W świecie wielkiej polityki odpowiedź na pytanie, co na dywaniku u ministra robił ambasador USA i czy Polacy kiedykolwiek dogadają się... w czymkolwiek.

Co jeszcze w trzecim odcinku?
W Muzeum Figur Woskowych nie zawsze jest sztywno! Szczególnie gdy odwiedza je znakomity gość specjalny. W „Faktach Autentycznych” Ewa Błachnio i Piotr Gumulec z dawką najświeższych newsów z szeregów partii rządzącej. W odcinku także akcenty filmowe w noc oscarową.

„Kabaret na żywo. Nowy skŁad” - edycja 2, zobacz odcinek 3:

Kabaret na żywo. Nowy skŁad w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat