2023-03-11

„Sługa Narodu” - odcinek 3: W departamencie piękna

W wyborach pokonał rywali, teraz musi przyćmić wszystkich na zaprzysiężeniu i oczarować rodaków, którzy wybrali go na swojego sługę i przywódcę. Dlatego prezydent elekt bierze się ostro do pracy. A właściwie to... poddaje się pracy, jaką wykonuje przy nim sztab najważniejszych specjalistów, czyli oczywiście tych z departamentu piękna!

Oglądaj Sługa Narodu online na polsatboxgo.pl.

Kim on właściwie jest?!
Elity polityczne nie lubią, kiedy coś wymyka się im spod kontroli. A skoro nikt nie kontroluje nowego prezydenta, to tym bardziej trzeba go jak najdokładniej poznać. - Żadnych obcych wpływów, ojciec taksówkarz, matka pielęgniarka, babcia była znaną opozycjonistką w latach 80. - referuje prowadzący spotkanie dla szarych eminencji. - Dostał się na prawo, ale nie podobała mu się zbyt przesiąknięta nepotyzmem atmosfera na wydziale - dodaje o Ignacym. - Cechuje go niezachwiana moralność... - podsumowuje.

Fachowców nigdy za wielu
- Panie prezydencie, kolejny dzień, kolejne możliwości - wita głowę państwa premier i porywa Koniecznego w szalony rajd poznawania doradców, współpracowników i specjalistów wszelakiej maści. Sługa Narodu musi mieć przecież sztab ludzi, którzy zadbają o każdy detal jego wyglądu i pracy. - Bardzo to skomplikowane - zauważa Ignacy, witając kolejnych przedstawicieli gabinetu. - Tak, dlatego powołaliśmy już departament do spraw reform - stwierdza Kujawa, po czym prezentuje gościa o bardzo znajomej twarzy...

Nowa jakość życia
Po co ten cały trud głowy państwa? Oczywiście po to, by Polakom żyło się lepiej. Głównie tym o nazwisku Konieczny! Matka, siostra i siostrzenica Ignacego porwały Lucjana na shopping. Trzeba przecież jakoś wyglądać na zaprzysiężeniu. - Teraz są obniżki po sto procent! - cieszą się kobiety obładowane siatami, a usługujący im dyrektor galerii handlowej z dumą przyznaje, że ubieranie rodziny prezydenta i wyposażenie ojca Sługi Narodu w wymarzony ponton to prawdziwy zaszczyt.

„Sługa Narodu” - zobacz odcinek 3:

Sługa Narodu w sobotę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT, a także o dowolnej porze w Polsat Box Go.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat