2023-03-01

Kulinarna środa w Polsacie. Gwiazdy produkcji zapraszają

Anna Dereszowska i Mateusz Gessler polecają widzom serial i program, których są bohaterami. Najpierw słodko, potem ostro! Z okazji pierwszych odcinków w wiosennej ramówce upiekli torty i wysłali do siebie nawzajem. To jedynie przedsmak tego, co będzie się działo w ich produkcjach. Kulinarna środa w Polsacie z „Lulu” i „Hell's Kitchen” od godz. 20:00.

Oglądaj Hell's Kitchen online na polsatboxgo.pl.

Oryginalne prezenty
Niespodziewane przesyłki bardzo ucieszyły zarówno Mateusza Gesslera, jak i Annę Dereszowską. - Aniu, powiem, że masz ogromny talent. Podobizna jak ulał. Postarałaś się, choć trochę rudy jestem, ale się nie obrażę - mówił z przymrużeniem oka szef „Hell's Kitchen”. Pod wrażeniem była także główna bohaterka serialu „Lulu”, która zwróciła uwagę na sylwetkę postaci zdobiącej przepysznie wyglądający tort.

„Lulu” i „Hell's Kitchen” w wiosennej ramówce Polsatu
„Lulu” to smakowita produkcja o kobiecie, która musi na nowo układać swoje życie, kiedy odkrywa niewierność męża. Uwielbia cukiernictwo i postanawia, że to ono będzie jej źródłem utrzymania. Zabawnych perypetii z tym związanych nie brakuje. Serial serwowany jest po dwa odcinki w środę o godz. 20:00. „Hell's Kitchen” to rywalizacja, w której nie ma miejsca na żarty. Uczestnicy w pogoni za marzeniami muszą nauczyć się, jak funkcjonuje kuchnia restauracyjna na najwyższym poziomie. Nad wszystkim czuwa surowy recenzent ich działań, Mateusz Gessler. Zapraszamy w środę o godz. 21:00.

Lulu w środę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Hell's Kitchen w środę o godz. 21:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat