2023-02-17

Finał PŚ w łyżwiarstwie szybkim w kanałach sportowych Polsatu

Od 17 do 19 lutego 2023 roku Tomaszów Mazowiecki światowym centrum łyżwiarstwa szybkiego! Na torze największe polskie i zagranicznej gwiazdy dyscypliny w rywalizacji o medale Pucharu Świata. Wielogodzinne transmisje z finałowych zawodów prestiżowego cyklu w Polsat Sport News i Polsat Sport Extra. Sprawdź szczegóły!

Najlepsi z najlepszych
Do finału Pucharu Świata awansowali wyłącznie czołowi zawodnicy i zawodniczki spośród wszystkich, którzy rywalizowali w cyklu od listopada 2022 roku. Kibice w Arenie Lodowej oraz widzowie Polsat Sport News i Polsat Sport Extra mogą więc być pewni wielkich emocji i łyżwiarskich zmagań na najwyższym poziomie.

Polacy i zagraniczne gwiazdy
W Tomaszowie Mazowieckim razem z medalistami imprez rangi światowej na starcie także Biało-Czerwoni. Sztab trenerski zapowiada szczyt formy na marcowe mistrzostwa świata, ale dyspozycja Polaków już w lutym jest bardzo wysoka. Było to doskonale widoczne podczas przedostatniej rundy PŚ, także w Arenie Lodowej, kiedy na podium stanął Damian Żurek. Oprócz niego w finale Pucharu Świata także m.in. Karolina Bosiek i Magdalena Czyszczoń.

Trzy dni transmisji
Finałowy weekend Pucharu Świata w Tomaszowie Mazowieckim w całości na sportowych antenach Telewizji Polsat. Piątkowe transmisje w Polsat Sport News od godz. 13:35 (Dywizja B) oraz 16:45 (Dywizja A). W sobotę w tym samym kanale zawody od godz. 10:15 (Dywizja B) i 13:30 (Dywizja A). Z kolei początek niedzielnych transmisji w Polsat Sport Extra zaplanowano na godz. 11:05 (Dywizja B) oraz 13:30 (Dywizja A). W roli prowadzącego studio Tomasz Lach, ze wsparciem medalistki olimpijskiej Katarzyny Niedźwiedzkiej. Przy mikrofonach komentatorskich dziennikarz Polsat Sport Marcin Lepa, olimpijczyk Sławomir Chmura i trener łyżwiarstwa szybkiego Bartosz Pisarek.

Kanały sportowe Polsatu obecne są także w ofercie serwisu streamingu internetowego Polsat Box Go. Szczegółowy plan transmisji dostępny jest w portalu Polsatsport.pl.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat