2023-02-17

Ewelina Ruckgaber: Osoba z castingu może być najlepsza!

Aktorka w rozmowie o 18. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Ewelina Ruckgaber, która brała udział w muzycznym show Polsatu, chętnie śledzi metamorfozy i sceniczne wcielenia kolegów i koleżanek. Jak ocenia szansę, którą otrzymał Daniel Jaroszek? Co mówi o pozostałych uczestnikach? Zobacz wideo! Nowe odcinki programu od 3 marca w piątek o godz. 20:00.

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatboxgo.pl.

Nowość na plus
- Zastanawiałam nad tym i tak sobie myślę, że może być najlepszy - mówi Ewelina Ruckgaber o Danielu Jaroszku, który został wybrany w castingu do 18. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jak podkreśla aktorka serialu „Gliniarze”, uczestnik dołączył do bardzo ciekawej obsady programu. - Będę oglądać z ogromną ciekawością - komentuje.

Kto największym zaskoczeniem?
Gwiazda nie ukrywa zdziwienia, że na podjęcie wyzwania zdecydował się Krzysztof Ibisz. - W ogóle się nie spodziewałam, że on śpiewa - mówi o prezenterze Telewizji Polsat. Jak poradzi sobie z wylosowanymi artystami? - Chyba nigdy nie był oceniany - zauważa aktorka. Jaką ma radę dla wszystkich uczestników programu? - Wyluzować i nie cisnąć od początku na maksa. To samo przyjdzie - zaznacza.

  

Twoja Twarz Brzmi Znajomo od 3 marca 2023 roku w piątek o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat