2023-02-15

Przekaż 1,5% podatku Fundacji Polsat. Rozlicz się sercem

Czas rozliczeń podatkowych to lekcja pomagania dla nas wszystkich. Od 15 lutego każdy z nas może wesprzeć potrzebujących. Ten gest jest olbrzymią pomocą dla rodziców walczących o zdrowie i życie dzieci. W 2023 roku kwota, którą podatnicy mogą przekazać wybranej przez siebie organizacji pożytku publicznego wzrosła z 1% do 1,5%. Jak można wspomóc działania Fundacji Polsat? Zobacz szczegóły kampanii Telewizji POLSAT.

Fundacja Polsat na Instagramie - @fundacjapolsat

Bohaterowie spotów
Telewizja POLSAT jak co roku w kampanii na rzecz Fundacji Polsat udowadnia, jak wielkie znaczenie ma przekazanie 1,5% dla jej podopiecznych. Cały dochód uzyskany od podatników przekazywany jest na cele statutowe, czyli leczenie i rehabilitację chorych dzieci. W spotach widzowie mogą zobaczyć Franka z dziecięcym porażeniem mózgowym, który potrzebuje całodobowej opieki. Pomoc Fundacji i środki z 1,5% to dla rodziny Franka wsparcie w leczeniu i rehabilitacji chłopca. Wiktoria ma niesprawną rękę, a dzięki 1,5% ma szansę na systematyczną rehabilitację, która zbliża ją do jej rówieśników. Takich małych bohaterów - podopiecznych Fundacji Polsat, którzy potrzebują naszej pomocy - jest wielu.

  

Jak przekazać 1,5 procent podatku Fundacji Polsat?
Aby pomóc dzieciom takim jak Franek, czy Wiktoria wystarczy w deklaracji podatkowej wpisać numer KRS 0000135921 oraz kwotę, jaką chcesz przekazać, nieprzekraczającą 1,5% podatku lub w systemie e-PIT wyszukać nazwę Fundacji Polsat z listy. Szczegółowe instrukcje znajdują się na stronie https://www.fundacjapolsat.pl/chce-pomoc-1-5-procent/.

  

Szczegóły kampanii
Spoty są emitowane na kanałach Grupy Polsat Plus, w Polsat Box Go oraz na nośnikach reklamowych w przestrzeni miejskiej. Komunikację dopełnią działania w mediach społecznościowych, gdzie do współpracy przy kampanii zaproszone zostały gwiazdy i dziennikarze związani z Telewizją POLSAT. Reżyserem jest Grzegorz Siedlecki. Za realizację montaż i oprawę odpowiada Dział Produkcji Antenowej i Oprawy Telewizyjnej Telewizji POLSAT.

O Fundacji Polsat
Fundacja Polsat od ponad dwudziestu sześciu lat kieruje swoją pomoc do chorych dzieci i ich rodziców. Tylko w 2022 roku Fundacja objęła swoją pomocą 2327 małych pacjentów i wsparła finansowo 28 placówek, w tym szpitale, hospicja, szkoły i przedszkola, a na cele statutowe Fundacja przyznała ponad 16 300 000 złotych.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat