2023-01-28

Natalia Drogowska: Uczestników „Farmy” przerosła ta gra

„Ruda” z komentarzem na koniec przygody w reality show Polsatu. Jedna z najbardziej charakterystycznych postaci drugiego sezonu programu podzieliła się wrażeniami z pobytu w gospodarstwie w romowie z Kubą „Zimą” Zimowskim. Czy bioenergoterapeutka nie żałuje udziału w produkcji, który skończył się dla niej na dwudziestym odcinku? Co Natalia „Ruda” Drogowska mówi o sobie i pozostałych uczestnikach rywalizacji?

Oglądaj Farma online na polsatgo.pl.

Zbudować strategię
Uczestniczka już od pierwszego odcinka przykuła uwagę widzów swoją pewnością siebie i energią. - Przyszłam do takiego programu, bo wiem, na czym on polega. Dostałam taką możliwość, żeby trochę pomącić i być tą złą - mówi „Ruda” w rozmowie na Instagramie. - „Farma” rządzi się swoimi prawami. O to w tym chodzi, żeby coś się działo. Robiłam wszystko z myślą, żeby było co oglądać. A teraz niektórzy balują, że odpadłam - śmieje się bioenergoterapeutka.

Kreacja a rzeczywistość
Farmerka podkreśla, że poza programem jest zupełnie inna niż przed kamerami. - Prywatnie jestem grzeczna - przyznaje. - Nie jestem osobą, która nie ma uczuć i jest bezwzględna. Mam zasady i nimi się kierowałam - dodaje. Komentując pojedynki i rywalizację w gospodarstwie stwierdza: - Niektórych gra przerosła i traciliśmy kontrolę - mówi. Jak jeszcze komentuje wydarzenia na farmie?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Farma (@farmapolsat)

„Farma” - edycja 2, odcinek 20:

Zobacz podsumowanie pobytu na farmie - The Best Of Natalia Drogowska:

Farma od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Polsacie.