2023-01-25

Iwona Pavlović w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”

Wielokrotna mistrzyni tańca, sędzia turniejowy najwyższej klasy, ale dla widzów Polsatu przede wszystkim ostra i bezkompromisowa jurorka w programie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Jest z nim związana od samego początku i oceniała uczestników w każdym sezonie. Jak się zmieniała w tym czasie? Zobacz zdjęcia z wszystkich edycji i poznaj ciekawe fakty na temat Iwony Pavlović.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na polsatboxgo.pl.

Sezon 1: wiosna 2014
Jej pełne nazwisko to Iwona Pavlović-Oświęcimska z domu Szymańska. Urodziła się w Olsztynie i z tym miastem jest bardzo związana.

Sezon 2: jesień 2014
Jej tata był tancerzem w zespole ludowym, a ona sama poszła w jego ślady już w szkole podstawowej. Trenowała też piłkę ręczną.

Sezon 3: wiosna 2015
Mając 15 lat, zaczęła uczyć się tańca towarzyskiego. Aby dostać się do pierwszego zespołu, razem z mamą dopuściły się fortelu z wypchanymi baletkami, aby być wyższą. Mimo że kłamstwo wyszło na jaw - dostała się.

Sezon 4: jesień 2015
W latach 1988–1991 w parze ze swoim partnerem życiowym Arkadiuszem Pavloviciem pozostawali mistrzami Polski Amatorów w 10 tańcach, a w 1988 i 1990 byli mistrzami Polski w tańcach latynoamerykańskich

Sezon 5: wiosna 2016
Po zakończeniu kariery tancerki turniejowej w 1994 roku założyła szkołę tańca. Spod jej skrzydeł wyszli tacy mistrzowie jak Agustin Egurrola, Rafał Maserak i Tomasz Barański.

Sezon 6: jesień 2016
Jest sędzią z uprawnieniami dwóch tanecznych organizacji międzynarodowych: amatorskiej IDSF i zawodowej WD&DSC. Ocenia wiele międzynarodowych turniejów tanecznych najwyższej rangi, w tym mistrzostwa Europy i świata.

Sezon 7: wiosna 2017
Żartuje, że ma rentgen w oczach, bo jest w stanie zobaczyć nieprawidłowo ustawioną stopę tancerki, mimo że okrywa ją długa suknia.

Sezon 8: wiosna 2018
W 2009 poślubiła Wojciecha Oświęcimskiego, z którym wychowuje trzech jego synów Kubę, Łukasza i Krystiana. Została też babcią.

Sezon 9: wiosna 2019
Od 2014 roku jest jurorką w programie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w Telewizji Polsat.

Sezon 10: jesień 2019
W programie słynie z ostrych, rzeczowych ocen tańca, ale zawsze sprawiedliwych. Jednak nie zamierza łagodnieć. 

Sezon 11: wiosna i jesień 2020
Surowe podejście dało jej pseudonim „Czarna Mamba”. Ona sama polubiła rolę wymagającego jurora.

Sezon 12: jesień 2021
W wywiadach wyznaje, że od dzieciństwa walczy z nieśmiałością. Nie ukrywa, że operacja nosa, o której marzyła od młodości, poprawiła jej samopoczucie.

Sezon 13: jesień 2022
Jest jedyną jurorką (a Andrzej Grabowski jest jedynym jurorem), która wzięła udział we wszystkich sezonach show Polsatu.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat