2023-01-23

Z castingu do muzycznego show Polsatu. Co mówią gwiazdy?

Artyści o nowości w osiemnastej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Maciej Radel, Danzel, Kasia Wilk i Katarzyna Polewany specjalnie dla POLSAT.PL mówią, co sądzą o tym, że jeden uczestnik został wybrany z otwartego castingu. Jak wypaść dobrze przed kamerami? Jak czerpać radość z metamorfoz? Czy przejmować się ocenami jurorów? Nowe odcinki show już wiosną 2023 w Polsacie!

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatgo.pl.

Historyczny moment
To pierwsza na świecie tak wyjątkowa edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Po raz pierwszy w historii programu jednym z uczestników jest osoba wybrana w castingu. To niepowtarzalna okazja, aby poszerzyć swój wachlarz możliwości. - Uważam, że to dobry pomysł. Myślę, że wszyscy będziemy zaskoczeni - mówi Danzel, zwycięzca 16. edycji show. - Widziałem setki komentarzy wiernych fanów formatu, którzy od lat apelowali o możliwość udziału w programie kogoś „z zewnątrz”. Obstawiam, że będzie to odświeżający strzał w dziesiątkę! - dodaje Maciej Radel. - Fani „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” poczują się silnie związani z tą osobą, obserwując jak wzrasta i się rozwija - dorzuca od siebie Kasia Wilk.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

Odpowiednie podejście kluczem do sukcesu
Osoba, której umożliwiono zaprezentowanie się w przeróżnych wcieleniach, będzie pod szczególną obserwacją widzów i jurorów. - W tym programie nie chodzi o to, żeby wszystko było ładne - zaznacza Katarzyna Polewany. - Celem  jest wykonać pracę tak, aby zbliżyć się jak najbardziej do oryginału. W związku z tym często nasze prywatne preferencje musimy wyrzucić do kosza i oddać się danej postaci w całości. Obiecuję, to ogromna frajda! - zapewnia zdobywczyni Srebrnej Twarzy w 17. sezonie show.

Rozwinąć umiejętności
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to także możliwość pracy ze znakomitymi profesjonalistami. W sferze wizualnej z najlepszymi makijażystami i stylistami, a w kwestii występów na scenie - z trenerami wokalu i tańca. - Agnieszka Hekiert i Kris Adamski to fantastyczni ludzie do współpracy - przekonuje Danzel. - Nie jestem najlepszy w słuchaniu rad od innych, ale ten duet potrafił wydobyć ze mnie to, co najlepsze w każdym występie - kontynuuje belgijski muzyk.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

Czerpać radość
Godziny spędzone nad metamorfozami powinny przynosić satysfakcję z wykonanej pracy, ale i szczęście. Jak tego dokonać? - Jakkolwiek banalnie to zabrzmi, moją jedyną radą jest czerpać z tej przygody tyle radochy, ile wlezie. Wiem, że na początku ogrom wszystkiego, co się dzieje, może być przytłaczający, a i trema nie będzie sprzymierzeńcem, ale kiedy już opadną pierwsze emocje, to zdecydowanie sugerowałbym szukania w tym frajdy - objaśnia Maciej Radel. Podobnego zdania jest Kasia Wilk: - Gdyby ta osoba zapytała o radę, powiedziałabym, żeby się dobrze bawić, niezależnie od wyzwania. Tylko wtedy energia będzie unosić. Także i widzów - mówi.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat