2023-01-20

Paulina Sykut-Jeżyna: Uwaga! Zima przypomniała sobie o nas

Prognoza pogody w drugiej połowie stycznia 2023 roku przynosi zmienną aurę: wyczekiwanie przez niektórych, ale groźne dla kierowców opady śniegu, rosnące ciśnienie i wahania temperatury. Warto przygotować się do takich zmian, szczególnie jeżeli planujemy podróż albo odpoczywamy w górach. Sprawdź szczegóły, które zdradza Paulina Sykut-Jeżyna!

Pogodynka i prowadząca
Widzowie znają ją jako prowadzącą „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, a także konferansjerkę wielu gal i koncertów. Jednak, jak przyznaje sama, nie zamierza zrezygnować z zajęcia, od którego zaczynała pracę w telewizji: prezentowania pogody. Jej uśmiech rozgania chmury, które czasem zapowiada i ogrzewa, kiedy nadchodzą zimne dni. Jakie ma prognozy na drugą połowę stycznia 2023 roku?

Śnieżny weekend
Jak ostrzega Paulina Sykut-Jeżyna, sobota 21 stycznia i niedziela 22 stycznia stoją pod znakiem pochmurnej pogody z opadami. - Zima przypomniała sobie o nas i będzie pamiętać przez kilka dni - zapowiada gwiazda Polsatu. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Paulina Sykut-Jeżyna (@paulinasykutjezyna)

Pogoda na 21, 22, 23, 24 i 25 stycznia 2023
Dzieci odpoczywające na feriach powinny się cieszyć, bo największe opady synoptycy przewidują na sobotę. Szczególnie na wchodzie kraju, bo tam ma być najzimniej. Niedziela pogodniejsza, choć w części kraju może padać deszcz ze śniegiem. Kolejne dni bez opadów, rozpogodzi się i ociepli. - W poniedziałek nie powinno padać w całym kraju, ale kierowcy uwaga na mgły, one spowiją całą południowo-wschodnią Polskę - ostrzega Paulina Sykut-Jeżyna, dodając, że prognozowana temperatura tego dnia to od 2 do 4 stopni. Wtorek bez opadów, ale osoby wrażliwe na zmiany ciśnienia powinny uważać, bo to wzrośnie aż do 1021 hektopaskali. - Środa ładna, słoneczna na północy, na południu nieco więcej chmur, ale nigdzie nie powinno padać. Temperatura od -1 do 4 stopni - zapowiada prezenterka.