2023-01-19

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Paweł Domagała już tu był!

Uczestnicy muzycznego show i ich metamorfozy w nowego jurora 18. edycji. Karol Dziuba i Kazik Mazur mieli okazję sięgnąć po dwa największe hity znanego polskiego wokalisty, który w styczniu 2023 roku dołączył do ekipy programu. Jak wypadli w roli Pawła Domagały? Jak oceniono ich metamorfozy? Zobacz wideo z występów w jedenastym i trzynastym sezonie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatboxgo.pl.

Udany debiut
Kazik Mazur wcielił się w Pawła Domagałę w pierwszym odcinku jedenastej edycji programu. W trakcie debiutanckiego występu sięgnął po hit „Weź nie pytaj”. Czy udało się odzwierciedlić oryginalnego artystę w stu procentach? Otóż tak! - Trzymałeś tę specyficzną barwę - mówiła Małgorzata Walewska. - Uchwyciłeś ducha tego, jak Paweł to śpiewa. To jest taka lekka zgrywa. Czuło się, że ty też lubisz tę piosenkę - ocenił Kacper Kuszewski.

Kolega z planu
Karol Dziuba, który uczestniczył w trzynastej edycji show, przyznał, że Paweł Domagała to jego przyjaciel. - Znamy się, śmiem twierdzić, że dość dobrze. Przez lata pracowaliśmy wspólnie przy serialu - mówił. Aktor zaśpiewał utwór „Wystarczę ja”. Jak jurorzy skomentowali tę metamorfozę? - Uchwyciłeś wszystko idealnie. Zrobiłeś to rewelacyjnie, ale właśnie dodałeś jeszcze czegoś takiego, że nie umiemy tego nazwać. Przeniosłeś nas w taką fajną energię na dwie i pół minuty - powiedział Adam Strycharczuk. - Głosowo byłeś idealny. Jeden do jednego! - oceniła Małgorzata Walewska.

Jakim jurorem będzie Paweł Domagała? Odpowiedź wiosną 2023 roku w Polsacie!

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat