2023-01-03

Prowadzące program „Farma” o rozpoczęciu drugiego sezonu

Ilona Krawczyńska i Marcelina Zawadzka szczerze o swoich wrażeniach po inauguracji zmagań o tytuł Super Farmera i 100 tysięcy złotych. Co mówią o uczestnikach w nagraniu live po pierwszym odcinku drugiego sezonu? Jak według nich potoczy się walka o nagrodę główną i co może najbardziej zaskoczyć widzów? Zobacz wideo! „Farma” od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Polsacie.

Oglądaj Farma online na polsatgo.pl.

Trudny początek
- Uczestnicy z pierwszej edycji też na początku nie byli fajni. Oni później nauczyli się tej pracy - Ilona Krawczyńska komentuje pierwsze poczynania grupy na farmie. Zaznacza, że najważniejsze jest dbanie o zwierzęta, w czym pomaga rolnik i ekspert programu Szymon Karaś. - To jest duża odwaga zgłosić się do takiego show. Można się też dużo nauczyć - dodaje Marcelina Zawadzka.

Nowe twarze
W trakcie drugiej edycji w gospodarstwie w każdej chwili mogą pojawić się nowi kandydaci do tytułu Super Farmera. - Dobieramy uczestników tak, żeby każdy widz mógł polubić bardziej jedną czy drugą osobę. Wszystkie emocje są nam potrzebne - podkreśla Marcelina Zawadzka. Farmerzy, którzy są w programie od początku, nie ukrywają negatywnego nastawienia do potencjalnych kolejnych rywali. -  Już po ich komentarzach widać, że nowi nie będą mieli lekko - przyznaje prowadząca.

Czy początkujący farmerzy podołają wyzwaniom, na które się zdecydowali? Co jeszcze mówią o uczestnikach prowadzące? Zobacz wideo!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Farma (@farmapolsat)

Farma od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Polsacie.