2022-12-23

Cleo o kolędowaniu z Polsatem: Koncert inny niż wszystkie

Wokalistka o emocjach, jakie towarzyszą jej w związku z występem na szczególnym wigilijnym wydarzeniu. Cleo to jedna z gwiazd koncertu w Bazylice Świętego Krzyża w Warszawie. W rozmowie z POLSAT.PL opowiada m.in. o szczególnie bliskich jej sercu pieśniach bożonarodzeniowych.

Utwory bliskie sercu
Cleo po raz kolejny jest uczestniczką Wielkiego Kolędowania z Polsatem. - Zaśpiewam bardzo bliskie mi kolędy, bo „W żłobie leży” i „Cicha noc”. To dla mnie ogromne wyróżnienie i wzruszenie - stwierdza gwiazda, dla której te utwory mają szczególne znaczenie. - Śpiewałyśmy je razem z moją świętej pamięci babcią - wspomina. Co jeszcze mówi o wydarzeniu w Bazylice Świętego Krzyża w Warszawie? - To  koncert inny niż wszystkie, coś magicznego. Podchodzę do tego z wyjątkową energią - zapewnia artystka.

Cicha przystań
W rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go mówi także, jak wygląda jej Wigilia. - Staram się wtedy jak najmniej śpiewać! To jest ten dzień w roku, żeby jednak moi rodzice, brat i najbliżsi śpiewali, a ja wtedy wygodnie siedzę pod choinką i słucham - żartuje Cleo.

Czego piosenkarka życzy widzom z okazji Bożego Narodzenia? Zobacz wideo!

  

Wielkie Kolędowanie z Polsatem 2022 - zobacz koncert:

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat