2022-11-23

Gala PRIME SHOW MMA 4 w Polsat Box i Polsat Box Go

Abonenci Polsat Box oraz użytkownicy serwisu Polsat Box Go mogą wykupić dostęp do czwartej edycji PRIME SHOW MMA zaplanowanej na sobotę 26 listopada w szczecińskiej Netto Arenie. Walką wieczoru pojedynek w formule bokserskiej, a w nim włodarz PRIME i gwiazda freak fightów Kasjusz „Don Kasjo” Życiński kontra czołowy polski raper Paweł „Popek” Mikołajuw. Początek transmisji o godz. 19:00.

Wydarzenie dostępne wyłącznie w ramach usługi „pay-per-view” (PPV) w cenie 40 zł. W Polsat Box można je obejrzeć na dekoderach satelitarnych do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej OTT. Osobny dostęp można wykupić w serwisie Polsat Box Go, co daje możliwość śledzenia pojedynków w Smart TV, na komputerze i urządzeniach mobilnych. Początek transmisji PRIME 4: KOSMOS o godz. 19:00.

Plejada gwiazd
Podczas czwartej edycji gali PRIME SHOW MMA dziesięć emocjonujących freak fightowych pojedynków. W walce wieczoru Kasjusz „Don Kasjo” Życiński, którego rywalem jest popularny polski raper - Paweł „Popek” Mikołajuw. W drugim najważniejszym starciu gali rękawice skrzyżują jedna z największych polski influencerek Kamila „Zusje” Smogulecka i kontrowersyjna celebrytka Monika „Esmeralda” Godlewska. Podczas wydarzenia ulubieniec publiczności Michał „Bagietka” Gorzelańczyk kontra Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak. W Szczecinie widzowie zobaczą także zaległe starcie Adama Soroko z Damianem „Stiflerem” Zduńczykiem. Ponadto na karcie walk zaplanowano debiut w MMA mistrzyni świata w boksie Ewy Piątkowskiej. Na gali swoje umiejętności pokażą również m.in.: Anna Andrzejewska, Skolim, Olejnik, Robalini czy Adam Okniński.

Gala PRIME MMA 4: KRÓLESTWO dla abonentów Polsat Box
Wydarzenie można obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej OTT. Abonenci i użytkownicy Polsat Box mogą zamówić dostęp w cenie 40 zł i oglądać wydarzenie na dedykowanym kanale 333. Zamówienia można składać przez SMS, w serwisie samoobsługowym ipolsatbox.pl, telefonicznie, w aplikacji Sklep dostępnej na wybranych dekoderach.

Gala PRIME MMA 4: KRÓLESTWO online w Polsat Box Go
Internauci z całego świata mogą obejrzeć galę online za pośrednictwem serwisu Polsat Box Go. W Polsce wydarzenie w cenie 40 zł dostępne jest na komputerach na www.polsatboxgo.pl oraz w aplikacji Polsat Box Go – na urządzeniach mobilnych (Android, iOS i Harmony OS), wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Zakupioną w Polsat Box Go galę można obejrzeć na pierwszym urządzeniu, na którym zostanie uruchomiony dostęp. Dostęp ten nie obejmuje platformy Polsat Box.

Karta walk gali PRIME MMA 4: KRÓLESTWO:
Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Paweł „Popek” Mikołajuw
Kamila „Zusje” Smogulecka vs Monika „Esmeralda” Godlewska
Michał „Bagietka” Gorzelańczyk vs. Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak - boks w małych rękawicach
Adam Okniński vs. Norman Parke
Damian „Stifler” Zduńczyk vs. Adam Soroko
Anna „IFBB” Andrzejewska vs Ewa Piątkowska
Patryk „Robalini” Śliwa vs. Tomasz Olejnik
Aleksandr „Sasha” Muzheiko vs. Adrian Cios
Konrad „Skolim” Skolimowski vs. Emil „Księciunio” Bayer
Rafał „Sportowy Świr” Gawron vs. Piotr „Ochroniarz” Kałuski

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat