2022-11-16

Mariusz Czajka wrócił do serialu „Świat według Kiepskich”

0

Znany doskonale fanom sitcomu aktor po dziewiętnastu latach przerwy znów w produkcji. Mariusz Czajka ma na koncie wiele pamiętnych ról, w które wcielił się w pierwszych sezonach. Teraz powrócił do kultowego serialu z nową postacią. Kogo gra w 588. odcinku zatytułowanym „Dzień Wszystkich Kiepskich”? „Świat według Kiepskich” w środę 16 listopada o godz. 22:10.

Oglądaj Świat według Kiepskich online na polsatgo.pl.

Powrót po latach
Mariusz Czajka regularnie pojawiał się w pierwszych odcinkach serialu „Świat według Kiepskich”. Bawił widzów sitcomu w latach 1999-2003. między innymi jako profesor Wiktor Wektor, Robochłop, Trzepiekoński czy doktor Śledzik. Dwukrotnie pojawiał się na ekranie jako egzorcysta i akwizytor. W 588. odcinku zatytułowanym „Dzień Wszystkich Kiepskich” aktor wciela się w rolę Wujka Stefana, krewnego Ferdka. W jakich okolicznościach się spotykają?

Wszechstronny aktor
Urodzony w Grudziądzu Mariusz Czajka w 1985 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Popularność zyskał grając  w popularnych serialach (między innymi „Miodowe lata”, „Fala zbrodni”) i filmach („Sztos”, „Chłopaki nie płaczą”). Ma także w dorobku wiele znanych ról dubbingowych. Od wielu lat związany jest z Teatrem Buffo.

„Świat według Kiepskich” - zobacz odcinek 588:

Dziękujemy za wspólne oglądanie serialu Świat według Kiepskich w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

Komentarze