2022-10-28

Gala FAME MMA 16 na żywo w Polsat Box i Polsat Box Go

W walce wieczoru Mateusz „Tromba” Trąbka kontra Marcin Dubiel. Podczas gali FAME MMA 16 łącznie dziesięć pojedynków. Transmisja w sobotę 5 listopada od godz. 19:30. Dostęp do wydarzenia w ramach usługi PPV dla abonentów Polsat Box oraz użytkowników serwisu Polsat Box Go, dzięki któremu pojedynki można śledzić w Smart TV, na komputerze lub urządzeniu mobilnym.

Topowi influencerzy w oktagonie
Gala FAME MMA 16 jest ostatnią zaplanowaną na 2022 rok. W walce wieczoru naprzeciwko siebie stają topowi influencerzy, których profile śledzi po 2,4 mln osób: Mateusz „Tromba” Trąbka oraz Marcin Dubiel. W drugim głównym pojedynku Robert „Sutonator” Pasut kontra Jacek „Muran” Murański. Podczas wydarzenia w oktagonie łącznie dziesięć elektryzujących pojedynków: osiem walk na zasadach MMA, jedna w formule K1 oraz jedna walka bokserska w małych rękawicach. W sportowej klatce celebryci ze świata mediów i internetu.

Dla abonentów Polsat Box
W Polsat Box galę można obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej OTT. Abonenci i użytkownicy Polsat Box mogą zamówić dostęp w cenie 40 zł i oglądać wydarzenie na dedykowanym kanale 333. Zamówienia przez SMS, w serwisie samoobsługowym ipolsatbox.pl, telefonicznie, w aplikacji „Sklep” dostępnej na wybranych dekoderach.

Gala FAME MMA 16 online w Polsat Box Go
Wydarzenie internauci z całego świata mogą obejrzeć online za pośrednictwem serwisu Polsat Box Go. W Polsce w cenie 40 zł dostępne na komputerach na www.polsatboxgo.pl oraz w aplikacji Polsat Box Go - na urządzeniach mobilnych (Android, iOS i Harmony OS), wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Zakupioną w Polsat Box Go galę można obejrzeć na pierwszym urządzeniu, na którym zostanie uruchomiony dostęp. Dostęp ten nie obejmuje platformy Polsat Box.

Karta walk gali FAME MMA 16:
Mateusz Tromba „Trąbka” vs. Marcin Dubiel - main event
Jacek „Muran” Murański vs. Robert „Sutonator” Pasut - co-main event
Patryk „Bandura” Bandurski vs. Alan „Braveheart” Kwieciński - boks w małych rękawicach
Mariusz „Hejter” Słoński vs. Amadeusz „Ferrari” Roślik
Mateusz „Matt Meknife” Janusz vs. Krystian „Krycha” Wilczak
Patryk „Patrykos” Domke vs. Adrian „Polak” Polański
Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczak vs. Filip „Filipek” Marcinek - K1
Szymon „Szymool” Besser vs. Dawid „Dzinold” Rzeźnik
Marta „Martirenti” Rentel vs. Wiktoria „Wiki” Jaroniewska
Natan „Bóg Estetyki” Marcoń vs. Radosław „Wiejski Koks” Paszko