2022-10-25

Prowadzący „Ninja Warrior Polska” o szóstym sezonie show

Karolina Gilon, Jerzy Mielewski i Łukasz Jurkowski w rozmowie z POLSAT.PL. Prowadzący sportowy program opowiadają o zmaganiach uczestników na wymagającym torze przeszkód. Co mówią o zdobywcach tytułów Last Man Standing i Last Woman Standing, którymi zostali Paweł Murawski i Dorota Gadzińska? Jak oceniają poziom rywalizacji w „Ninja Warrior Polska”?

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na polsatgo.pl.

Rozwój uczestników
Łukasz „Juras” Jurkowski zapewnia, że z edycji na edycję program „Ninja Warrior Polska” jest coraz lepszy. - Nie jest to sztampa, tylko rzeczywistość. Zawodnicy robią nieprawdopodobny progres - mówi sportowiec. Uczestnicy przygotowują się do zawodów bardzo intensywnie i są efekty. - Wiem, ile trenował Paweł Murawski. Wiem, ile kosztowało go to zwycięstwo - dodaje prezenter.

  

Poziom rośnie
- Każdy sezon jest trochę inny, natomiast w każdym - co mnie cieszy - zawodnicy są jeszcze lepsi, mocniejsi, silniejsi - przyznaje Jerzy Mielewski. Dziennikarz zwraca też uwagę na osiągnięcia płci pięknej. - Dziewczyny robią nieprawdopodobną robotę - podkreśla.

  

Jeszcze więcej emocji
Karolina Gilon nie ukrywa, że jest fanką „Ninja Warrior Polska”. - Kocham ten program! To są typowo sportowe emocje - mówi gwiazda w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go, zapowiadając już kolejne zmagania uczestników na torze. - Czekamy na wiosnę, na kolejny sezon, będą jeszcze większe emocje - zapewnia!

  

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat