2022-10-05

„Kuchnia”: Premiera drugiego sezonu serialu w Polsat Box Go

W środę 5 października w Polsat Box Go miała miejsce premiera drugiego sezonu komediowego serialu „Kuchnia”. Dwa pierwsze odcinki są już dostępne w serwisie. Produkcję można oglądać wyłącznie w Polsat Box Go. W nowej odsłonie zabawnego serialu o przewrotnych losach pracowników ekskluzywnej restauracji Claude Monet występują znani już widzom aktorzy oraz zupełnie nowe postaci.

Oglądaj Kuchnia online na polsatboxgo.pl.

Środy z serialem „Kuchnia” w Polsat Box Go
Po dwa nowe odcinki będą trafiały do serwisu w każdą środę. Drugi sezon formatu „Kuchnia” można oglądać w ramach pakietu Polsat Box Go Premium - w dowolnym miejscu i czasie, bez reklam, na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji na wielu urządzeniach.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kuchnia (@kuchniapolsat)

Fabuła komediowej produkcji
To komedia pełna niespodzianek i zwrotów akcji. Tytuł opowiada o życiowych i zawodowych perypetiach grupy kucharzy renomowanej restauracji, specjalizującej się w kuchni francuskiej. Główny bohater serialu to początkujący kucharz Maks, mistrz wpadek i ulubieniec kobiet. W nowych odcinkach produkcji widzowie będą mogli śledzić dalsze losy zawodowe i prywatne głównych bohaterów. Scenariusz obfituje w zabawne dialogi, a w tle czuć aromaty francuskiej kuchni.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kuchnia (@kuchniapolsat)

Obsada drugiego sezonu
W rolach głównych występują m.in.: Tomasz Karolak, Maria Dębska, Marta Żmuda Trzebiatowska, Eryk Lubos oraz Patryk Cebulski. W drugim sezonie do obsady dołączył Jarosław Boberek, który wcielił się w rolę ojca Natalii (Paulina Lasota), niezwykle zazdrosnego o swoją córkę. Atmosferę w restauracji podgrzewa również pojawienie się Valdy (Michał Mikołajczak), dawnego ucznia i współpracownika szefa z paryskiego lokalu, który doprowadził do jego zwolnienia. Życie pracowników do góry nogami wywraca Dżesika (Anna Lucińska), była żona Borysa Szulca (Eryk Lubos), byłego właściciela „Claude Monet”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kuchnia (@kuchniapolsat)

Serial powstał na zlecenie Telewizji POLSAT. Za produkcję odpowiada Polot Media. Reżyserem serialu jest Piotr Wereśniak.

Jak obejrzeć serial „Kuchnia” w Polsat Box Go?
Drugi sezon „Kuchni” liczy 20 odcinków. W środy w Polsat Box Go będą pojawiały się dwa nowe odcinki. Format można oglądać bez reklam, w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat