2022-09-29

Igor Łubkowski: Problemem w „Hell's Kitchen” była dla mnie...

0

Uczestnik siódmej edycji w rozmowie o kulinarnym show Polsatu. Igor Łubkowski pożegnał się z programem po piątym odcinku i - jak sam twierdzi - przyjął to z pewną ulgą. W rozmowie z POLSAT.PL opowiada, co stanowiło dla niego największy problem podczas udziału w „Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia”. Które momenty wspomina najlepiej? Jakie wrażenie zrobił na nim szef Mateusz Gessler?

Oglądaj Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia online na polsatgo.pl.

- Jak z perspektywy czasu ocenia pan swój udział w „Hell’s Kitchen”?
- To było ciekawe doświadczenie, które miało różne momenty. Teraz kiedy oglądam program, to bardziej pamiętam te przyjemniejsze. Jak już dotarłem do trzeciego odcinka, pomyślałem, że może jestem tam z jakiegoś powodu. Nie wiem jednak, czy bym to powtórzył. Tęsknota za moją Magdą była przytłaczająca. To był dla mnie największy problem.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Igor Łubkowski (@iglubkowski)

- Które momenty wspomina pan najlepiej?
- Nagrody oczywiście: motocross i obiad z Nestorem Grojewskim. To były znakomite momenty, podczas których można było wyłączyć głowę, zapomnieć o ciężkiej pracy w kuchni i miło spędzić czas.

- Co pan sobie pomyślał, kiedy stojący obok pana Hubert zdjął kitel?
- Myślałem, że obaj odpadniemy. Spodziewałem się, że pożegnam się z programem, ale wtedy wydawało mi się, że taki los czeka nas obu.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Igor Łubkowski (@iglubkowski)

- Czego nauczyło pana „Hell’s Kitchen”?
- Jak zrobić bulion (śmiech). Na pewno także pracy drużynowej, w której to inni dowodzą. Do tej pory w swoich różnych aktywnościach bywałem liderem, na przykład kapitanem w drużynie rugby. Tutaj musiałem przyjąć inną rolę i czułem się w niej dobrze.

- Jakie są pana odczucia po pracy z Mateuszem Gesslerem?
- Zrobił na mnie duże wrażenie. Był bardzo ludzki, swoim podejściem i zachowaniem nie budował w nas strachu, ale respekt.

„Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia” - edycja 7, zobacz odcinek 5:

Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia w środę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

Komentarze