2022-09-25

„Młodzi i Moralni”: Zabawa i rozrywka, ale nie dla wszystkich

0

Mafijny ślub oraz wesele, spotkanie sprzątaczek i muzyczne obrady parlamentu wśród śmiesznych scenek. Choć nie dla wszystkich bohaterów skeczy w trzecim odcinku programu „Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni”. Na scenie wystąpili Kabaret Paranienormalni, Kabaret Spółka z o.o., Olga Łasak, Marta Podobas, Agata Wątróbska, Paweł Koślik, Wojciech Tremiszewski i Bartłomiej Magdziarz.

Oglądaj Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni online na polsatgo.pl.

Co się opłaca naprawiać?
W małżeństwie tak jak w życiu. Czasami pojawiają się niespodziewane problemy, które niespodziewanie urastają do spraw wielkiej wagi. „Suwak” do wymiany wydawałby się błahym zadaniem, ale to właśnie to zadanie było kroplą, która przelała czarę goryczy. Dlaczego? O tym Kabaret Moralnego Niepokoju.

Niezapomniana uroczystość
Czas na finał skeczowej trylogii „Mafia”. Po wielu perturbacjach nadszedł dzień, który miał otworzyć nowy rozdział w relacjach obu gangsterskich rodzin. Jednak pierwszą przeszkodą był... zgon na weselu, jaki zaliczył Tonik. To był dopiero początek, bo przecież „na Śląsku wszystko jest inaczej”. Co to był za „Ślub”!

Przerwa w podróży
„Stacja benzynowa” czasami jest koniecznym przystankiem w drodze. Wysokie ceny benzyny w tym przypadku nie były problemem, bo faktura została wystawiona na Kancelarię Prezydenta RP. Głównemu bohaterowi tego wyjazdu nieoczekiwanie towarzyszył... „Krab”. Dokąd i w jakim celu był wieziony ten dmuchaniec? O czym jeszcze rozmawiano na stacji?

Walka z wirusem
W trakcie dożynek we wsi Potupajki na scenę wtargnęła grupa zamaskowanych osób i uprowadziła członków zespołu The Starboys. To był istny „Discopolo terror”, o czym w rozmowie z reporterem opowiedział sołtys. Potem o motywach całej akcji opowiedział prezes bojówek Pendereckiego, które przyznały się do czynu...

Co słychać w świecie polityki?
To był wielki tydzień w historii Polski, dzięki pamiętnym inauguracjom i rozmaitym zachowaniom polityków. - Czego nie zrobią, to źle - ironizowała Elżbieta Szczupła po mężu Dojada w programie „Fakty Autentyczne”.

Próba przebranżowienia
Pierwszy dzień w pracy może być stresujący. Szczególnie jeżeli nie ma się historii zawodowej, a trzeba doradzać innym w wyborze nowej profesji. Tak właśnie działa kabaretowe „Biuro pośrednictwa pracy”! Pierwszym klientem okazał się zmęczony ciężkimi dyżurami lekarz. Czy Edyta i „Młody” znaleźli dla niego coś w ofercie?

Historie przy szachownicy
W pierwszej klasie pasażerowie mają doskonałe warunki do relaksu w trakcie podróży. Niektórzy, żeby umilić sobie ten czas, sięgają po „Szachy”. Obserwacja rozgrywki była niezwykle kusząca dla konduktora, który na chwilę przysiadł się do szachistów. Niczym niezrażony co rusz zagadywał starających skupić się na grze mężczyzn. A miał wiele do powiedzenia...

W świecie sprzątaczek
Kabaret Moralnego Niepokoju i Adrianna Borek w scence o trudach pracy. Spóźniona „Pani od sprzątania” zabrała się do roboty od początku, czyli... od kawki i serniczka. Szybko potem dołączyła do niej mama, która w historyjce dla naiwnego właściciela, złamała nogę. W ruch poszły „proseczko” i papieroski...

Koledzy z pływalni
W kolejnej odsłonie „Za 30 srebrników” bohaterem postać, o której głośno ostatnimi czasy - Antoni Macierewicz. - Człowiek-orkiestra, sportowiec, specjalista od wszystkiego. Jednym gotuje krew w żyłach, a u innych to nazwisko wywołuje zimny pot - zapowiedział prowadzący. Sekrety o nim zdradzał trener skoków do wody Witalij S. z KGB, czyli Koleżeńskiej Grupy Basenowej.

Poskromić gniew
Czy „Terapia Doktora Owczarka” działa? Wygląda na to, że tak, bo cieszy się dużym powodzeniem pacjentów. Nowy klient narzekał, że gdy tylko włącza „Telewizor”, nie może pohamować złości. - Sąsiedzi mi niebieską kartę założyli, bo myśleli, że ja żonę tłukę, a ona na górze spała - tłumaczył konsekwencje swoich krzyków. Jakie rozwiązanie miał dla niego lekarz?

Piosenka o trudnych czasach
Obrady parlamentu w formie utworu muzycznego? Kabaret Młodych Panów i goście pokazali, jak mogłoby to wyglądać. „Nie ma węgla, nie ma gazu, no i pusty bak w garażu. Zimą może nie być prądu, mimo najlepszego rządu”. Odpowiedzią na to może być... „Wszystko Chu...”. A wszystko na melodię przeboju zespołu Elektryczne Gitary.

„Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni” - sezon 2, zobacz odcinek 3:

Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze