2022-09-21

Kasia Dziurska i Blowek wśród gości programu „Hell's Kitchen”

0

„Piekielna kuchnia” przyciąga znakomite osobistości. W czwartym odcinku siódmej edycji kulinarnego reality show między innymi mistrzyni świata i Polski w fitnessie Kasia Dziurska oraz niezwykle popularny w świecie internetu youtuber Blowek. Natomiast w trakcie serwisu na sali goszczą Milena Rostkowska-Galant, Malwina Wędzikowska i Jarosław Gugała. „Hell's Kitchen” w środę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oglądaj Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia online na polsatgo.pl.

Jurorzy dań w stylu fit
Kasia Dziurska to trenerka personalna i instruktorka fitness. Jest mistrzynią świata w Fitness Figure Classic, mistrzynią Europy Bikini Fitness oraz wielokrotną mistrzynią i wicemistrzynią Polski w Fitness Soft. W parze z Tomaszem Barańskim dotarła do finału ósmej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Blowek to jeden z najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Liczba subskrypcji jego profilu zbliża się do pięciu milionów! Goście wcielają się w jurorów oceniających fit posiłki przygotowane przez drużyny Czerwonych i Niebieskich.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hells Kitchen Polska (@hellskitchenpolska)

Znajome z „Tańca z Gwiazdami”
Podczas serwisu wśród gości Malwina Wędzikowska, stylistka, scenograf i była kostiumograf „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” oraz uczestniczka 11. edycji show, Milena Rostkowska-Galant, na co dzień prezenterka Polsatu.

Ikona dziennikarstwa
Specjalny stolik obok jednej z kuchni jest przeznaczony dla innego wyjątkowego gościa. W czwartym odcinku jest nim Jarosław Gugała, słynny dziennikarz, nauczyciel akademicki i dyplomata, prowadzący program „Prezydenci i premierzy” w Polsacie i Polsat News.

„Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia” - edycja 7, zobacz odcinek 4:

Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia w środę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

Komentarze