2022-09-16

Kate Bush w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. A w tej roli...

Wielki przebój „Running Up That Hill” odkryty na nowo w muzycznym show Polsatu. Zobacz wideo! Katarzyna Polewany wciela się w angielską wokalistkę Kate Bush i zachwyca występem w trzecim odcinku programu. Dlaczego singiel z 1985 roku po latach wciąż jest tak bardzo popularny? Co mówią jurorzy o tej metamorfozie? „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatboxgo.pl.

Piosenka odkrywana na nowo
Hit „Running Up That Hill” święcił triumfy kilkukrotnie. Kate Bush wydała piosenkę w 1985 roku. Ponownie zrobiła to w 2022 roku, a utwór stał się wielkim hitem za sprawą serialu „Stranger Things”. To nie wszystko. Przebój został wybrany dla Sary James w finale programu „America's Got Talent”. W „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Katarzyna Polewany pokusiła się o swoją interpretację.

Występ na piątkę
Jurorzy zachwyceni metamorfozą? - Udało ci się stworzyć na scenie magię, tajemniczość i dziwność, o którą zawsze dba Kate Bush - zauważa Katarzyna Skrzynecka. - Jestem pod ogromnym wrażeniem twojej precyzji wokalnej i znakomitego, bardzo sprawnego wykonania - dodaje. - Kasia, bardzo się cieszę, że to zaśpiewałaś. Bardzo fajnie, bo zaprezentowałaś tu siebie, której wcześniej nie widziałem, ale twoja świadomość kreacji mi w tym pomogła. Świetna robota - komentuje Robert Janowski. Co mówią pozostali jurorzy?

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - sezon 17, zobacz odcinek 3:

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.