2022-09-13

Patryk Cebulski: Dajcie się prowadzić w programie!

Aktor podpowiada uczestnikom 17. edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Patryk Cebulski, który brał udział w programie wiosną 2022 roku, w rozmowie z POLSAT.PL chętnie wspomina zmagania na scenie i dzieli się doświadczeniem. Co o przygotowaniach do muzycznych metamorfoz mówi gwiazda serialu „Kowalscy kontra Kowalscy” i prowadzący „Kulisy Tańca z Gwiazdami”?

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatboxgo.pl.

Przeżycie jedyne w swoim rodzaju
Patryk Cebulski na scenie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wcielał się m.in. w takie postaci jak Bruno Mars, Zenon Martyniuk, Justin Timberlake, Alicja Majewska i Michał Wiśniewski. Metamorfozy wspomina z ogromną radością. - To było wspaniałe przeżycie. Wielokrotnie powtarzałem w rozmowach i wywiadach, że program jest absolutnym fenomenem, bo dla nas, jako aktorów, to nauka wielu nowych rzeczy - podkreśla. - Tego nie można doświadczyć nigdzie indziej. Nie potrafię zliczyć inspirujących ludzi, którzy przekazali mi wiedzę - dodaje.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Patryk Cebulski (@patrykcebulski)

Cenne rady
Aktor powrócił na widownię w pierwszym odcinku siedemnastej serii programu, gdzie bawił się z Chrisem Cugowskim. Panowie wspierali występującego w tej edycji Kubę Zdrójkowskiego. Patryk Cebulski śmiało udziela rad także pozostałym uczestnikom. - Przede wszystkim, bawcie się tym. To jest przyjemność, niekiedy ciężka praca, ale tym się trzeba bawić. Nie martwcie się, nie denerwujcie się, nie złośćcie się, że wylosowaliście taką, a nie inną piosenkę. Cieszcie się z tego - mówi w rozmowie z POLSAT.PL.

Nie załamywać się notami
Prowadzący „Kulisy Tańca z Gwiazdami” zwraca uwagę na jeszcze jeden ważny aspekt programu, czyli głosowanie. - Oceny nie mają żadnego znaczenia. Dwa dni po odcinku nikt nie będzie pamiętał, jaką kto dostał notę i które zajął miejsce. To jest niewymierne. Zawsze  znajdą się ludzie, którym będzie się to podobało i tacy, którym nie - mówi. - Nie należy brać ocen do siebie. Każdy jest w stanie odpowiedzieć sobie, ile czasu, pracy i serca włożył w daną metamorfozę - dodaje.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

Zaufać współpracownikom
Ostatnia rada dla uczestników show? - Pozwólcie produkcji na pomysły, które mają. Oni doskonale znają się na tym programie, mają doświadczenie i wiedzą, co wygląda dobrze - komentuje Patryk Cebulski. - Nie należy przesadnie forsować swojego zdania. Pozwólcie się prowadzić, zaufajcie tym ludziom - mówi aktor. Jak przypomina, nad show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” pracuje sztab specjalistów: charakteryzatorzy, makijażyści, styliści, trenerzy wokalni i taneczni, dla których realizacja programu to pasja i życiowa przygoda.

Który uczestnik siedemnastej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” ma największe szanse na zdobycie Złotej Twarzy?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.