2022-09-02

„Szczęścia chodzą parami”: Dobra zabawa i moc wzruszeń

Grupa Polsat Plus zaprasza na seans pełen śmiechu, pozytywnych emocji i przyjemności. Znakomitą rozrywkę zapewnia zarówno oryginalna i zabawna historia, w której główne role grają wiara, przesądy i oczywiście miłość, jak i gwiazdorska obsada. W rolach głównych Weronika Książkiewicz i Michał Żurawski. Partnerują im Aleksandra Domańska, Tomasz Karolak, Antoni Królikowski, Klaudia Halejcio, Krzysztof Czeczot, Maria Pakulnis i Piotr Machalica, dla którego był to ostatni występ na wielkim ekranie. Reżyserem jest Bartek Prokopowicz. Polecamy!

O czym jest komedia romantyczna „Szczęścia chodzą parami”?
Malwina (Weronika Książkiewicz) projektuje samochody. Jest ambitna, przebojowa, skupiona na pracy i wcale nie szuka miłości. Los jednak sprawia, że zakochuje się w przypadkowo poznanym Brunonie (Michał Żurawski), który paradoksalnie jest wziętym terapeutą par. Paradoksalnie, bo najwięcej problemów sprawia mu ułożenie własnego życia uczuciowego. A właściwie nie sprawia mu to problemu, bo doszedł do wniosku, że skoro sprowadza na wszystkie swoje wybranki pecha, który z hukiem kończy najbardziej płomienny romans, to najlepiej po prostu zrezygnować z miłości. I trwał w tym postanowieniu do czasu, kiedy poznał Malwinę...

Pech, przesądy i wiara w miłość!
Nieco życiowo naiwna Malwina ulega urokowi Brunona. I chociaż nagle zaczyna ją prześladować pech, wręcz seryjny pech, to nie zamierza odpuścić. Tym bardziej, że i Bruno chce przełamać fatum, aby uratować nowy związek. Ale w tym celu będzie musiał odkryć, co tak naprawdę stoi za jego poprzednimi uczuciowymi niepowodzeniami. Do tego będzie mu jednak potrzebne szczęście!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Chodzą parami
- Moja bohaterka wie, że miłość to nie tylko pierwsze spojrzenie w oczy. To poświęcony czas, ciężka praca i wiele wyrzeczeń - mówi Weronika Książkiewicz. Czasem to jednak nie wystarcza. Zwłaszcza kiedy spotyka się człowieka, o którym można powiedzieć, że w jego życiu to nieszczęścia chodzą parami. Czy mimo wszystko uda się odmienić jego, a tym samym ich wspólny los? Czy uczucie okaże się silniejsze od pecha? - No właśnie, to jest pytanie... Czy ich relacja jest na to gotowa i czy przezwycięży trudności? To zabawna i wzruszająca komedia o związkach, a także o przeznaczeniu i wierze w przesądy, które często nami kierują - podsumowuje aktorka.

Twórcy filmu
Główne role grają Weronika Książkiewicz („Mayday”, „Planeta Singli”) i Michał Żurawski („(Nie)znajomi”). Obsadę współtworzą: Tomasz Karolak („Listy do M.”, „Planeta Singli”), Aleksandra Domańska („Mecenas Porada”, „Podatek od miłości”), Klaudia Halejcio („Gierek”, „Last minute”), Antoni Królikowski („Swingersi”, „Dywizjon 303”), Jacek Knap („Miłość jest wszystkim”), Krzysztof Czeczot („Mayday”, „Porady na zdrady”), Maria Pakulnis („Planeta Singli 3”) oraz Piotr Machalica („Kochaj”). Za reżyserię odpowiada Bartek Prokopowicz („Narzeczony na niby”). Producentem komedii jest Zygfryd Studio, a koproducentem Grupa Polsat Plus. Za wprowadzenie filmu do kin odpowiada Dystrybucja Mówi Serwis.

  

„Szczęścia chodzą parami” w kinach od 2 września 2022 roku.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat