2022-08-23

Gala FAME MMA 15 na żywo w Polsat Box i Polsat Box Go

Abonenci Polsat Box oraz użytkownicy serwisu Polsat Box Go mogą obejrzeć na żywo galę FAME MMA 15. Podczas wydarzenia w Atlas Arenie w Łodzi widowiskowe starcia w różnych formułach. Pierwszy raz w historii FAME na jednej gali aż trzy różne areny walk: klasyczny oktagon, klatka rzymska i po raz pierwszy ring bokserski! Transmisja dostępna w ramach usługi „pay-per-view” (PPV) w cenie 35 zł. W Polsat Box można ją obejrzeć na dekoderach satelitarnych do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej OTT. Osobny dostęp można wykupić w serwisie Polsat Box Go, co daje możliwość śledzenia pojedynków w Smart TV, na komputerze lub urządzeniu mobilnym. Transmisja w piątek 26 sierpnia od godz. 19.30.

Emocje w walce wieczoru
Podczas gali FAME 15 spotykają się największe gwiazdy internetu, muzyki oraz świata sportu. Organizatorzy przygotowali kartę walk pełną różnorodnych i elektryzujących starć. Walka wieczoru to rewanżowy pojedynek o pas królowej freak fights, w którym mierzą się Marta „Linkimaster” Linkiewicz i Aniela „Lil Masti” Bogusz. W co-main evencie w formule K-1, mierzą się założyciel grupy streamerskiej Xayoo Industries i rekordzista polskiego Twitch'a Marcin „Xayoo” Majkut oraz debiutujący w FAME charyzmatyczny youtuber prowadzący autorski kanał commentary Mikołaj „Konopskyy” Tylko.

Pojedynek aż do nokautu
W Atlas Arenie w Łodzi także walka bokserska, w której były międzynarodowy mistrz KSW w wadze piórkowej Marcin „Polish Zombie” Wrzosek krzyżuje rękawice z debiutującym w federacji FAME MMA raperem Mariuszem „Sariusem” Gollingiem. Pojedynek odbędzie się w profesjonalnym ringu. To pierwsze takie starcie w historii federacji. Wśród kibiców wielkie emocje wzbudza także długo wyczekiwany rewanż jednych z najbardziej popularnych zawodników FAME. W klatce rzymskiej Kacper „Crusher” Błoński i Marcin Dubiel. Panowie to skonfliktowani ze sobą byli członkowie Teamu X. Ich pojedynek zaplanowano w formule „no time limit”, która niesie ze sobą ryzyko, że możemy być świadkami nokautu jednego z zawodników.

Dwa starcia Arkadiusza Tańculi
Rewanżem, na który od dawna czekają fani freak fights, jest walka Arkadiusza Tańculi i Mateusza „Murana” Murańskiego. Zawodnicy zdobyli popularność jako aktorzy w serialu „Lombard”. Pojedynek zaplanowano w formule MMA, 3x3 minuty. Niezależnie od rozstrzygnięcia Tańcula staje do walki także ze wzbudzającym ogromne kontrowersje wśród kibiców ojcem Mateusza, Jackiem Murańskim. Panowie zmierzą się w klatce rzymskiej, a zasady starcia dopuszczają używanie łokci. W przypadku niedyspozycji do podjęcia walki przez Arkadiusza Tańculę jego miejsce w karcie walk zajmuje Tomasz Matysiak, znany publiczności jako „Szalony Reporter”.

Bez limitu czasu
Jeden z najpopularniejszych streamerów w Polsce Franciszek „Franio” Rusiecki kontra influencer Jakuba „Paramaxila” Frączka, a Rafał „Takefun” Górniak vs. Filip Zabielski to walki w formule K-1. Galę FAME 15 otwoiera natomiast pojedynek „dwóch na dwóch” na zasadach MMA. Bracia bliźniacy Jamel i Jamil Neffati, których profil na TikToku obserwuje ponad 18 mln osób, w rywalizacji z duetem twórców internetowych Radosławem „Warjatem Radkiem” Kapiasem i Patrykiem Woźniakiem. Starcie zaplanowane w formule „no time limit” może zakończyć się w jednej rundzie. W sytuacji gdy w każdej z par zostanie po jednym wygranym i jednym przegranym rozstrzyga trzyminutowa runda dogrywkowa jeden na jednego.

Gala FAME MMA 15 dla abonentów Polsat Box
Abonenci i użytkownicy Polsat Box korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV oraz do odbioru telewizji internetowej mogą zamówić dostęp do gali w cenie 35 zł i oglądać wydarzenie na dedykowanym kanale 333. Zamówienia można składać przez SMS, w serwisie samoobsługowym ipolsatbox.pl, telefonicznie, w aplikacji Sklep dostępnej na wybranych dekoderach.

Gala FAME MMA 15 online w Polsat Box Go
Galę FAME MMA 15 internauci z całego świata mogą obejrzeć online za pośrednictwem serwisu Polsat Box Go. W Polsce wydarzenie w cenie 35 zł będzie dostępne na komputerach na polsatboxgo.pl oraz w aplikacji Polsat Box Go - na urządzeniach mobilnych (Android, iOS i Harmony OS), wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Zakupioną w Polsat Box Go galę można obejrzeć na pierwszym urządzeniu, na którym zostanie uruchomiony dostęp. Dostęp ten nie obejmuje platformy Polsat Box.

Karta walk gali FAME MMA 15:
Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs. Aniela „Lil Masti” Bogusz - walka wieczoru o pas królowej freak fights
Marcin „Xayoo” Majkut vs. Mikołaj „Konopskyy” Tylko - co-main event / K1
Mariusz „Sarius” Golling vs. Marcin „Polish Zombie” Wrzosek - boks / ring
Kacper „Crusher” Błoński vs. Marcin Dubiel - klatka rzymska / No time limit / MMA
Arkadiusz Tańcula (ew. zastępstwo Tomasz Matysiak „Szalony Reporter”) vs. Jacek Murański - klatka rzymska / MMA
Arkadiusz Tańcula vs. Mateusz „Muran” Murański - MMA
Franciszek „Franio” Rusiecki vs. Jakub „Paramaxil” Frączek - K1
Rafał „Takefun” Górniak vs. Filip Zabielski - K1
Jamel i Jamil Neffati vs. Radosław „Warjat Radek” Kapias i Patryk Woźniak - walka dwóch na dwóch / MMA