2022-07-26

„Gość Wydarzeń” - na żywo 26 lipca 2022 roku

W studiu o godz. 19:20 Bogdan Rymanowski oraz zaproszeni eksperci i goście. 26 lipca (wtorek) najważniejsze bieżące wydarzenia społeczne i polityczne komentują prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski oraz prof. Marek Konopczyński (Zespól Pedagogiki Resocjalizacyjnej przy Komitecie Nauk Pedagogicznych Polskiej Akademii Nauk i kierownik Katedry Pedagogiki Specjalnej na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku). Prowadzący wraz z zespołem zapraszają na najpopularniejszy program publicystyczny w Polsce. „Gość Wydarzeń” na antenach kanałów Polsat, Polsat News i Wydarzenia 24.

„Gość Wydarzeń” to najważniejsza rozmowa dnia emitowana po głównym wydaniu „Wydarzeń” w Polsacie, Polsat News i Wydarzeniach 24 oraz w internecie na portalu Interia.

Najpopularniejszy program publicystyczny w Polsce prowadzą Bogdan Rymanowski, Piotr Witwicki, Marcin Fijołek, Grzegorz Kępka, Katarzyna Zdanowicz i Magdalena Kaliniak. Gośćmi audycji są bohaterowie wydarzeń minionego dnia. „Gość Wydarzeń” emitowany jest od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę.

„Gość Wydarzeń” od poniedziałku do piątku i w niedzielę o godz. 19:20 na antenach kanałów Polsat, Polsat News i Wydarzenia 24.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat