2022-07-15

„Gość Wydarzeń” - na żywo 15 lipca 2022 roku

W studiu o godz. 19:20 Bogdan Rymanowski oraz zaproszeni eksperci i goście. 15 lipca (piątek) najważniejsze bieżące wydarzenia społeczne i polityczne komentują minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro (Solidarna Polska) oraz dyrektor ds. systemów opieki zdrowotnej w Komisji Europejskiej Andrzej Ryś. Prowadzący wraz z zespołem zapraszają na najpopularniejszy program publicystyczny w Polsce. „Gość Wydarzeń” na antenach kanałów Polsat, Polsat News i Wydarzenia 24.

„Gość Wydarzeń” to najważniejsza rozmowa dnia emitowana po głównym wydaniu „Wydarzeń” w Polsacie, Polsat News i Wydarzeniach 24 oraz w internecie na portalu Interia.

Najpopularniejszy program publicystyczny w Polsce prowadzą Bogdan Rymanowski, Piotr Witwicki, Marcin Fijołek, Grzegorz Kępka i Katarzyna Zdanowicz. Gośćmi audycji są bohaterowie wydarzeń minionego dnia. „Gość Wydarzeń” emitowany jest od poniedziałku do piątku i w niedzielę.

„Gość Wydarzeń” od poniedziałku do piątku i w niedzielę o godz. 19:20 na antenach kanałów Polsat, Polsat News i Wydarzenia 24.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat