2022-07-08

Doda i bryska napisały razem piosenkę. Oto „Melodia ta”!

0

Polskojęzyczny singiel to zapowiedź solowej płyty Doroty Rabczewskiej. Zobacz klip! Doda nie zwalnia tempa: po udanym recitalu z okazji 20-lecia pracy artystycznej na Polsat SuperHit Festiwal 2022, gwiazda promuje nowy album. Wokalistka stawia na klubowe aranżacje i ciekawe wizualizacje. Nad tekstem „Melodia ta” współpracowała z nią między innymi bryska. Posłuchaj utworu „Melodia ta”!

Niezwykły duet
Doda i bryska wystąpiły na Polsat SuperHit Festiwal 2022 w Operze Leśnej. Pierwsza z nich była gwiazdą minirecitalu, druga pojawiła się na scenie podczas koncertu Radiowy Przebój Roku. Artystki połączyły siły w studio nagraniowym i razem z Marią Dzięcielak napisały tekst  nowego utworu Dody, zatytułowanego „Melodia ta”. Do piosenki opowiadającej o trudnej miłości, został nagrany wyjątkowy teledysk. Wokalistka zaskakuje mocnymi efektami wizualnymi. - Szok i ból, tak mogłabym nazwać przygotowania do tego klipu - napisała na Instagramie. Czy podobają wam się efekty tej pracy?

Fani zachwyceni
- Ten tekst jest niesamowity. Wiem i czuję, że wielu z was się z nim utożsamia. Współpraca z bryską była wspaniała - powiedziała Doda w nagraniu live w mediach społecznościowych. Artystka nie pomyliła się, bo fanom rzeczywiście natychmiast spodobał się nowy singiel. „Jest ogień! Siada od pierwszego przesłuchania”, „definitywnie kupuję twój nowy album”, „przepiękny utwór, słowa łapią za serce, wokal niesamowity” - ocenili pod postem. Zgadzacie się z tymi opiniami?

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

Komentarze