2022-06-24

Magdalena Krzemień dla POLSAT.PL o singlu „Od dzisiaj”

Zwyciężczyni programu „The Four. Bitwa o sławę” na nowej ścieżce kariery. Magdalena Krzemień zdradza, jak przebiegała praca nad utworem „Od dzisiaj”, który napisała wspólnie z jurorką muzycznego show, Natalią Nykiel. W rozmowie z POLSAT.PL artystka wspomina również wygraną, zapowiada kolejne nowości oraz wydanie płyty!

Wspomnienia na całe życie
Magdalena Krzemień pokonała setki kandydatów do nagrody głównej w programie „The Four. Bitwa o sławę”. - Udział i wygraną w show wspominam z wielkim uśmiechem. Było to naprawdę niesamowite przeżycie i muszę przyznać, że długo dochodziłam do siebie po tym, co się wydarzyło - mówi piosenkarka. Finałowe wykonanie utworu „Stop!” z repertuaru Sam Brown przekonało nie tylko jurorów, ale i widzów. - Jestem niezwykle wdzięczna i poruszona tym, że zostałam tak wyróżniona przez publikę, która zawsze jest dla mnie bardzo ważna. Te wspomnienia będą ze mną do końca życia - dodaje gwiazda.

W duecie z...
Natalia Nykiel, która była zachwycona talentem Magdaleny Krzemień, pomogła jej w stworzeniu singla „Od dzisiaj”. - Pierwotna wersja tekstu trafiła do Natalii, którą poproszono o wprowadzenie zmian. Wówczas powiedziała ona, że dla niej refren jest nie do ruszenia, ale ma pomysł na zmiany w zwrotkach. Była to bardzo delikatna korekta, ale na plus - tłumaczy Magdalena Krzemień w rozmowie z POLSAT.PL. Efekty tej współpracy zachwyciły fanów obu artystek.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Four. Bitwa o sławę (@thefourbitwaoslawe)

Piosenka jak terapia
Teledysk do utworu „Od dzisiaj” przybrał wyjątkową formę. - Zdecydowałam się na klip czarno-biały, bo ta piosenka jest dla mnie bardzo ważna, może nawet najważniejsza odkąd działam artystycznie. Jest taką formą terapii dla mnie, opowiada o zamknięciu pewnych spraw za sobą i startowaniu z nową kartą - podkreśla Magdalena Krzemień. - Pokazuje, w jaki sposób następowała we mnie przemiana. Ostatnie zdjęcie jest już w kolorze - kontynuuje.

To dopiero początek
Kariera triumfatorki „The Four. Bitwa o sławę” nabiera tempa. - Mam w zanadrzu sporo singli, które chciałabym wydać. Długo pracowałam nad materiałem na debiutancką płytę, a ta już niebawem, bo na początku 2023 roku - zdradza wokalistka. - Mam nadzieję, że teraz koncertów będzie jeszcze więcej i że uda się zaśpiewać również na jednym z wydarzeń Polsatu - kończy.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Four. Bitwa o sławę (@thefourbitwaoslawe)