2022-06-23

Wiktoria Gąsiewska w bikini. Fanom spodobał się ktoś inny...

Na gorących zdjęciach z Turcji internauci zwrócili uwagę na siostrę aktorki. Gwiazda serialu „Kowalscy kontra Kowalscy” spędziła bowiem urlop w gronie najbliższych. Fani zachwycili się 16-letnią Nicole i jej urodą. Nie szczędzili jednak komplementów także samej aktorce, która pokazała się w skąpym bikini. Zobacz, jak wypoczywała Wiktoria Gąsiewska!

Oglądaj Kowalscy kontra Kowalscy online na polsatboxgo.pl.

„Super mieć taką siostrę”
Internauci uwielbiają młodą aktorkę między innymi za otwartość w mediach społecznościowych. Docenili zatem, że także podczas urlopu w Turcji chętnie pokazywała na zdjęciach, jak spędza wakacje. Do popularnego kurortu Side gwiazda wybrała się w towarzystwie braci oraz siostry Nicole. I to właśnie 16-latka, do tej pory rzadko pojawiająca się w sieci, wzbudziła zainteresowanie fanów. „Laski”, „Dwie piękne kobiety”, „jaką masz piękną siostrę” - napisali na Instagramie. „Super jest mieć taką siostrę, która zabiera rodzeństwo na wycieczki po świecie” - zauważyli.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska)

Anioł w bikini
Wiktoria Gąsiewska wrzuciła także fotki w stroju kąpielowym. Została oczywiście obsypana komplementami. „Gorący anioł Wikuś”, „Pięknie Wiktoria”, „Cudownie wyglądasz” - napisali komentujący. Na post zareagowała także Oliwia Bieniuk. „Tylko nie odleć maleńka” - napisała córka Anny Przybylskiej.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska)

Aktorce i jej najbliższym życzymy kolejnych udanych rodzinnych wyjazdów!

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat